eBook Językowa Siłka – sprawdź nasz bestseller (5000 Czytelników)!

eBook Językowa Siłka to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z samodzielną nauką języków! Jedyny taki ekspercki oraz praktyczny eBook wprowadzający kroczek po kroczku do świata samodzielnej nauki języków. 100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Czym Jest eBook Językowa Siłka?

eBook Językowa Siłka to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z samodzielną nauką języków! Jedyny taki ekspercki oraz praktyczny eBook wprowadzający kroczek po kroczku do świata samodzielnej nauki języków. 100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy.

Dlaczego napisałem tę książkę?

Lubisz mieć wolność i niezależność? Chcesz uczyć się języka po swojemu i robić to skutecznie? Niezależnie od tego czy uczysz się w szkole, czy samodzielnie? Ja też przez wiele lat myślałem, że nauka tradycyjnymi metodami to jedyna droga do wolności językowej. Kilka wydarzeń w moim życiu sprawiło, że nauczyłem się jak się uczyć języków szybko i skutecznie. Przez lata poznawałem i doskonaliłem najlepsze metody nauki języków, a teraz tę wiedzę chciałbym przekazać Tobie. Napisałem książkę, która pomoże Ci uczyć się skutecznie i efektywnie oraz osiągnąć Twoje cele językowe! Osobiście mówię w 10 językach i wierzę, że nauka języków jest przyjemnością. Dołącz do mnie i spełnij swoje językowe marzenia!

 


Patryk Topoliński Językowa Siłka

O autorze: Patryk Topoliński

Z wykształcenia: psycholog
Mówię po: polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, grecku, francusku, szwedzku, rosyjsku i portugalsku (wariant brazylijski), aktualnie uczę się języka tureckiego.

Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Jestem psychologiem i trenerem językowym oraz poliglotą. Wierzę, że każdy język jest kluczem do nowego świata i nowej rzeczywistości. „Żyjesz tyle razy, ile znasz języków”. Ja żyję 10 razy. Nie wierzę w talent, wierzę w skuteczne metody i badania naukowe. Od 5 lat tworzę w internecie treści edukacyjne, których misją jest inspirować Polaków do przełamywania językowych barier oraz udowadniać, że żaden język nie jest obcy. Łącznie z moich porad w przestrzeni internetowej skorzystały już setki tysięcy osób. Marzy mi się, abyśmy jako społeczeństwo postrzegali języki obce jako narzędzia do polepszania jakości życia, a nie tylko szkolne przedmioty.

Jestem autorem eBooka Językowa Siłka na temat samodzielnej nauki języków (ponad 5000 Czytelników) oraz twórcą autorskiej metody samodzielnej nauki języków Język w Rok. Prowadziłem też wykłady na uczelniach (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim) oraz współpracowałem z przedsiębiorcami i sportowcami z pierwszych stron gazet, pomagając im osiągać językowe cele. Przede wszystkim natomiast – języki są moim życiem i moją pasją i kocham odkrywać za ich pomocą świat.

eBook „Językowa Siłka – skuteczne metody nauki języków” to absolutny bestseller Językowego Sklepu, książkę przeczytało już 5000 osób!

Przez lata poznawałem i doskonaliłem najlepsze metody nauki języków, a teraz w eBooku „Językowa Siłka” chcę tę wiedzę przekazać Tobie.

  • Jest to PRAKTYCZNY poradnik napisany przeze mnie – praktyka i poliglotę, który mówi w 10 językach. Każdy rozdział ma swoje podsumowanie, a książka jest zgrywalizowana – na końcu każdego rozdziału znajdziesz „Językowe Wyzwanie Patryka”,
  • Osobiście odkrywam świat po polsku, angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku, włosku, szwedzku, grecku, rosyjsku oraz niemiecku. Jednak książkę napisałem tak, że Ty możesz się z jej pomocą nauczyć dowolnego języka,
  • W eBooku poruszyłem wszystko, co tylko możesz chcieć wiedzieć o skutecznej nauce języków jako osoba początkująca niezależnie od tego, czy uczysz się samodzielnie, czy szukasz sposobu, aby więcej osiągnąć na kursie językowym,
  • Przeczytasz o tym jak KROK PO KROKU nauczyć się języka od zera do płynności, poprzez skuteczną naukę słownictwa, przyjemną naukę gramatyki, przełamywanie bariery w mówieniu i… wiele innych,
  • Książka ma 269 stron w formacie schludnego, podzielonego na części i rozdziały eBooka, a oprócz metod nauki, opowiada też o tym jak zaplanować swoją naukę i jak być w niej bez przerwy zmotywowanym.


100% GWARANCJA SATYSFAKCJI
(NIE ŻARTUJĘ!)

Jestem tak przekonany o jakości eBooka Językowa Siłka i wiedzy, którą Ci przekażę, że gwarantuję Ci 100% satysfakcji z zakupu albo zwrot pieniędzy! Doskonale zdaję sobie sprawę, że zakupy w internecie wiążą się z ryzykiem. Sam często robiąc takie zakupy upewniam się dwieście razy, czy produkt nad którym się zastanawiam aby na pewno jest mi potrzebny. Wszystko wydaje się niezbędne i sprawiające, że jakość naszego życia poszybuje w niebo niczym rakieta kosmiczna.

Wierzę jednak, że odkrycie radości z nauki języków NAPRAWDĘ zmieni Twoje życie na lepsze. Rozumiem, że ta decyzja może nie być dla Ciebie najłatwiejsza, dlatego postanowiłem objąć eBooka Językowa Siłka 100% gwarancją satysfakcji. Wiem, że nie chcesz, aby były to kolejne pieniądze wyrzucone w błoto przez początkową motywację i postanowienia. Jednakże jestem absolutnie pewien, że z eBookiem Językowa Siłka naprawdę odkryjesz naukę języków na nowo! Dlatego właśnie biorę na siebie całe ryzyko tej decyzji!

Masz 30 dni na zwrot, liczonych od dnia złożenia zamówienia. W tym czasie możesz oczywiście zapoznać się z eBookiem i jeśli uznasz, że w Twojej nauce języka nic nie się zmieniło na lepsze, zwrócę Ci pieniądze. Bez tysięcy papierków, nie musisz nawet podawać powodu. Wystarczy, że wyślesz maila podając numer zamówienia i numer konta na adres kontakt@jezykowysklep.pl, a zwrócę Ci środki co do grosza. Do tej pory z takiej opcji skorzystało mniej niż 0,5% klientów, a było tych klientów kilka tysięcy! 🙂

Potraktuj to jak językową lekcję próbną, na której zapoznasz się z moimi metodami. Albo jak jazdę próbną nowym autem. 😉 Pasuje Ci taki układ?


Informacje szczegółowe:

Liczba stron: 269
Formaty:
 PDF, EPUB oraz MOBI (po złożeniu zamówienia otrzymasz możliwość pobrania wszystkich 3 formatów)


Opinie o eBooku oraz o mojej pracy:

eBook Językowa Siłka

Redakcja

Wierzymy, że nauka języków może być przyjemnością. Że otwartość na ludzi i kultury jest siłą napędową nowoczesnego świata. Inspirujemy Polaków do nauki języków. Z nami żaden język nie jest obcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

✅ Jak nauczyłem się języka w rok? | Bezpłatne szkolenie online | Kliknij i zapisz się teraz! ⭐️