...
Dni
Godzin
Minut
Dni
Godzin
Minut
Sekund

🟢 Sprawdź zapisy na kurs online mojej autorskiej Metody Język w Rok, którą opracowałem jako psycholog z doświadczeniem w samodzielnej nauce 11 języków. 👨‍🎨 Zaprojektuj, a potem stwórz ze mną wersję Ciebie, która mówi w Twoim wymarzonym języku! Sprawdź teraz szczegóły i dołącz do 1771 zadowolonych Kursantek i Kursantów (z gwarancją efektów lub zwrotem środków)! ⭐️

Edit Content

Jesteśmy Językowymi Siłaczami! Wierzymy, że nauka języków może być przyjemnością! Chcemy inspirować Polaków do nauki języków — również niszowych — i popularyzować ich naukę w naszym kraju. Na naszym portalu znajdziesz już 300 (!!) artykułów z zakresu poszczególnych języków oraz metod ich nauki. Jeśli chcesz być z nami w stałym kontakcie, dołącz do naszej językowej społeczności na Facebooku!

Na tej podstronie możesz poznać każdego z członków naszego zespołu! Dowiesz się w jakich językach mówimy, jakie wyznajemy wartości, jakie mamy doświadczenia, czym się zajmujemy w życiu i w jakich obszarach można z nami współpracować.


A może Ty masz fioła na punkcie języków? Jesteś filologiem/kulturoznawcą i chcesz się dzielić z innymi swoją pasją? A może nie masz dyplomu, ale za to mieszkasz/mieszkałeś za granicą i doskonale znasz jakąś kulturę czy język, przesiąknąłeś innym sposobem spostrzegania świata i masz ochotę o tym opowiedzieć? Chcesz dołączyć do redakcji Językowej Siłki? Napisz nam, kim jesteś, dlaczego chciałbyś do nas dołączyć, o czym chciałbyś pisać, oraz załącz fragment któregoś ze swoich tekstów. Jeśli do tej pory nie pisałeś na temat języków/kultur – śmiało wyślij tekst na inny temat, choćby o podróżach. Jeśli w ogóle nie pisałeś…? Napisz specjalnie dla nas tekst próbny. Prawa autorskie zostaną u Ciebie, a my nigdy nie wykorzystamy go bez twojej zgody na stronie.

Odezwij się do nas!

redakcja@jezykowasilka.pl

Poniżej możesz przeczytać więcej o każdym z członków Zespołu!