...

Jak samodzielnie nauczyłem się języka w rok?
(i jak Ty możesz to zrobić?)

Opowieść o tym jak nauczyć się języka w rok już za 365 dni może być opowieścią o Tobie…

Ale… Na początek mam do Ciebie kilka krótkich pytań. Zastanów się przez chwilę, czy któreś z nich choćby częściowo opisuje Twoją sytuację:

  1. Czy uczysz się języka już od wielu lat, ale wciąż nie udało Ci się osiągnąć wymarzonych rezultatów?
  2. Czy znasz milion sposobów na naukę, ale mimo wszystko nie wiesz czego się uczyć i w jakiej kolejności, a to przekłada się na poczucie chaosu w nauce?
  3. Czy nie możesz się pozbyć wrażenia, że nauka nie sprawia Ci przyjemności?
  4. Naprawdę chcesz się nauczyć języka, ale nie możesz znaleźć czasu na naukę?
  5. Chcesz wreszcie zacząć swobodnie rozmawiać w nowym języku, ale nie masz pojęcia jak tego dokonać?


Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź brzmi “TAK” lub przyszło Ci się zawahać nad odpowiedzią…

…przeczytaj proszę poniższą wiadomość!

Wyobraź sobie przez chwilę, jak bardzo zmienia się Twoje życie, kiedy Ty też za rok od teraz mówisz w swoim wymarzonym języku…

Chyba przyznasz, że mało jest umiejętności na tym świecie, które tak zmieniają życie na lepsze jak znajomość nowego języka:

  • Każdy nowy język to klucz do nowego świata. Jak mówi jedno z moich ulubionych powiedzeń “żyjesz tyle razy, ile znasz języków”… 🔑
  • Każdy nowy język to uśmiech sprzedawcy kawy, kiedy podziękujesz mu w jego języku ojczystym… 😊 ☕️
  • Każdy nowy język to nowe możliwości zawodowe: awans, podwyżka, zmiana pracy… 👨🏻‍💻
  • Każdy nowy język to większa swoboda podróżowania i wyrażania myśli… 🌍

Wierzę i wiem, że nauka języków może być przyjemnością

Przez ostatnich 10 lat poznałem metody, które sprawiają, że mogę nauczyć się dowolnego języka kilka razy szybciej niż na tradycyjnych kursach językowych.

Wiem, że idea nauczenia się języka w rok od zera do poziomu swobodnej komunikacji na początku może się wydawać nieco szalona, a może nawet myślisz, że to nierealna bajeczka albo Twój głos wewnętrzny wzdycha “ech, to nie dla mnie, co ten Patryk opowiada?”. 

Umówmy się tak: najpierw zapoznaj się z moją historią, a dopiero potem oceń, czy to coś dla Ciebie. Może się okazać, że miło się zaskoczysz. 

W porządku? 

„Patryk, ale ja OD ZAWSZE nie mam talentu do nauki języków!” 🙄

1️⃣ Po pierwsze – talent jest przereklamowany! Dużo większe znaczenie mają skuteczne metody oparte na naukowej wiedzy.

2️⃣ Po drugie – witaj w klubie: ja też nie mam talentu do języków! W moim domu mówiło się po polsku, a z angielskim w podstawówce i gimnazjum szło mi DRAMATYCZNIE! Wszystko zmieniło się dopiero w liceum, ale o tym jak doszło do tej przemiany jeszcze porozmawiamy.

3️⃣ Po trzecie – co, gdybym powiedział Ci, że możesz nauczyć się tego, jak nauczyć się samodzielnie dowolnego języka bezpośrednio ode mnie? Dyplomowanego psychologa z doświadczeniem w samodzielnej nauce 10 języków obcych? Osoby, która kiedyś nie miała talentu, a teraz uczy się języków z uśmiechem na ustach? 😊

Początkowo wszystkie sposoby samodzielnej nauki języków opracowywałem wyłącznie dla siebie i pomogły mi one m.in. w kilka miesięcy opanować takie języki jak szwedzki czy portugalski.

Pewnego dnia, w 2017 roku postanowiłem zacząć się dzielić moją pasją i metodami w internecie. Tak właśnie powstała grupa Językowa Siłka, kanał YouTube, podcast, newsletter oraz mój profil na Instagramie. Wraz ze wzrostem naszej społeczności poznawałem coraz to nowsze metody, zacząłem pracę jako trener językowy, uczyłem się kolejnych języków…

aż w końcu powstał pewien nieco szalony pomysł, aby zamiast opowiadać o metodach nauki języków…

po prostu nauczyć się samodzielnie nowego języka w rok i opisać to wszystko krok po kroku w internecie…

Język w Rok, praktyczny przykład:
czy to może się udać? ⤵️

Aby uniknąć stronniczego wyboru, umożliwiłem wybranie języka naszej społeczności, dlatego w grupie zorganizowaliśmy głosowanie i społeczność Językowej Siłki zadecydowała, że w 2019 roku będę się uczyć języka greckiego. 🇬🇷

I…

☑️ Choć w międzyczasie miałem niejeden kryzys, od nauki nowego alfabetu, po brak czasu na naukę…

☑️ Choć w trakcie całego roku miałem zaledwie kilka okazji by porozmawiać z “żywym i prawdziwym” native speakerem języka greckiego…

☑️ Choć miałem ochotę rzucić tę naukę w kąt, kiedy nie mogłem zrozumieć niejednej konstrukcji…

To w końcu…

Po 347 dniach samodzielnej nauki wybrałem się do Aten… i sam byłem w szoku, bo po prostu rozmawiałem z Grekami po grecku.

Włącz video z Aten i zobacz jak mówiłem w języku greckim po zaledwie 347 dniach samodzielnej nauki!

Od pierwszego dnia nauki staram się “żyć” językiem, doświadczać go, poznawać nowy świat.

Bo każdy język jest kluczem do nowego świata!

Poniżej znajduje się fragment wpisu, który napisałem na gorąco, podczas wyjazdu do Grecji. 📝🇬🇷

Przypominam! Był to mój pierwszy w życiu pobyt w tym kraju i uczyłem się wtedy języka greckiego od zaledwie 347 dni.

Wybrałem się do baru pod domem i… po prostu się dogadałem. Zamówiłem dwie porcje souwlaków i trzy butelki wody na wynos, dla Natalii z kolei sałatkę grecką (taką prawdziwą) po rozmowie o tym jakie są opcje bezglutenowe i co mąkę zawiera, a co nie (moja narzeczona ma celiakię, więc musiałem to wytłumaczyć).


Bar ten jest prowadzony przez małżeństwo w średnim wieku (przemili ludzie), z którymi uciąłem sobie w międzyczasie pogawędkę.

– A ile Pan mieszka w Atenach? Gdzie się Pan greckiego nauczył?

– To mój pierwszy raz w Grecji, a w Atenach jestem od jakichś dwóch godzin.

– TO DLACZEGO PAN MÓWI PO GRECKU?

– Cóż… nauczyłem się go, samodzielnie… w domu.

– W DOMU? SAMODZIELNIE? GRECKIEGO? Przecież to taki trudny język!

Potem zapytałem czy mogę zapłacić kartą. Zapłaciłem, Państwo życzyli mi smacznego, a ja im dobrej nocy.


Wyszedłem z jednej strony niezbyt zaskoczony, bo w końcu uczę się tego języka już jakiś czas, z drugiej strony jednak – byłem w szoku. Zupełnie obcy kraj, język, który jest tak zupełnie inny od tych, które znam lepiej, a ja… po prostu się dogadałem.


(dzień później…)


Dziś z kolei cały dzień zwiedzaliśmy, byliśmy na kawie (zamówiona po grecku), jedzeniu (zamówione po grecku), a także załatwialiśmy (po grecku) kilka zwykłych, codziennych spraw. Było też coś na kształt – hmmm – ciekawej dyskusji…

– Po ile są te flagi?

– Mała 5, średnia 8, duża 10.

– W takim razie poproszę dużą. Albo nie, jest za duża. Jednak małą!

– 8 euro – mówi Pan przy kasie

– Za małą flagę? To nie było 5 euro?

– Nie, za średnią. Dlaczego chce Pan małą, skoro ona jest taka mała?

– Poproszę małą. I chcę zapłacić kartą.

– Kartą?! Przy płatności tylko 5 euro?


W końcu po drobnej sprzeczce z greckim sprzedawcą (cóż za przydatna umiejętność!) kupiłem małą, zapłaciłem 5 euro i kartą, a flagę mogłem wykorzystać na tym zdjęciu, które zamieszczam poniżej, zrobionym u podnóża Akropolu na wzgórzu Aresa. 🏛️

Po całym dniu spędzonym w tym pięknym mieście, czułem, że jestem w stanie porozmawiać z Grekami i dogadać się we wszystkich sprawach życia codziennego.

Ani razu nie było potrzeby przestawiania się na angielski, a ja po prostu…
mówiłem po grecku! 🇬🇷💬

Wierzę, że Ty też możesz osiągnąć takie efekty!

Jak to możliwe, że ucząc się mojego pierwszego języka obcego: w szkole podstawowej nie mogłem zapamiętać podstawowych słów z języka angielskiego i przez kilka lat myliły mi się “why” “when” i “where”, a kilkanaście lat później, ucząc się mojego dziewiątego języka już po 347 dniach mogłem swobodnie porozmawiać z Grekami na ulicach Aten w ich rodzimym języku? 🇬🇷💬

Co zmieniło się przez te wszystkie lata?

Jaka jest tajemnica tej przemiany?

Pozwól, że opowiem Ci trochę więcej o sobie i o tym
jak uczę się języków…

pierwsze-przy-tekście.jpg
Cześć! Nazywam się Patryk Topoliński!

Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością i wyznaję zasadę, że żaden język nie jest obcy. Moim zadaniem we współpracy z Tobą jest to, abym w pewnym momencie… przestał Ci być potrzebny. Uczę Cię niezależności w nauce i wolności językowej.

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii (ukończyłem studia na Uniwersytecie Gdańskim oraz przez rok studiowałem na wymianie na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Hiszpanii). 

Przez 5 lat podczas studiów skupiałem się na tym, aby dowiedzieć się jak wykorzystać wiedzę na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu, w kontekście nauki języków. 

Co jednak dużo ważniejsze, z doświadczenia jestem poliglotą i uczę się języków już od ponad 10 lat…

Obecnie odkrywam świat za pomocą 11 języków.

A są to:

polski, angielski, hiszpański, portugalski (brazylijski), francuski, grecki, włoski, szwedzki, rosyjski, niemiecki oraz turecki

Celowo nie napisałem, że “mówię” w tych językach, choć we wszystkich wymienionych powyżej mógłbym porozmawiać z native speakerami i rzeczywiście często to robię. Przede wszystkim jednak używam tych języków do… życia:

🇬🇧 Po angielsku… czytam psychologiczne artykuły naukowe, przerabiam kursy z różnych dziedzin (np. o ekonomii, historii USA, a nawet… eksploracji kosmosu).

🇪🇸 Po hiszpańsku… przez rok studiowałem psychologię na Universidad de Granada w słonecznej Andaluzji. A gdybym miał wypisać wszystko, co robię po hiszpańsku w życiu, nie starczyłoby mi na to miejsca. Może podam przykład: kiedy piszę te słowa wszystkie napisy w menu mojego komputera “mówią” do mnie po hiszpańsku, ponieważ od kiedy pamiętam mam komputer ustawiony w języku hiszpańskim. Tak jest dla mnie bardziej naturalnie. 😉

🇧🇷 Po portugalsku (wariant brazylijski)… mam z kolei ustawiony telefon (oraz zegarek) oraz kocham ten język za to, że udowodniłem sobie podczas jego nauki, że można osiągnąć poziom płynności nawet w kilka miesięcy. Po portugalsku… śpiewam też brazylijskie piosenki pod prysznicem (naprawdę! nawet pomysł na to by nagrać po portugalsku film na mój kanał wpadł mi do głowy, kiedy pod prysznicem gadałem do siebie w tym języku).

🇫🇷 Po francusku… w wyzwaniu Język w Rok uczyłem się języka greckiego (tzn. korzystałem z materiałów dostępnych tylko w języku francuskim i to francuski był moim “przewodnikiem” po języku greckim). Ponadto mam licznych przyjaciół w Paryżu, Lyonie oraz przejechałem wzdłuż i wszerz całe Lazurowe Wybrzeże rozmawiając z ludźmi w najróżniejszych sytuacjach.

🇷🇺 Po rosyjsku… już od liceum, wraz z kolegami słucham piosenek moich ulubionych… ukraińskich artystów (którzy śpiewają po rosyjsku). 🎶

🇬🇷 Po grecku… regularnie oglądam memy oraz filmiki na temat greckiej kultury w internecie, a ponadto nie mogę się doczekać, aż znów pojadę do Grecji i będę mógł porozmawiać z Grekami w ich języku i zamówić przepyszne śródziemnomorskie jedzenie.

🇮🇹 Po włosku… rozmawiam regularnie na wakacjach, które często spędzam we Włoszech (ostatnio odpoczywałem przez dwa tygodnie w malowniczej Toskanii – naprawdę jest tak piękna jak mówią!).

🇸🇪 Po szwedzku… a w zasadzie dzięki szwedzkiemu, jako student dostałem pracę z wymaganym językiem szwedzkim… w Szwecji i pracowałem przez kilka miesięcy jako recepcjonista na campingu, co pozwoliło mi jako studentowi, zarobić przez wakacje kilka razy więcej, niż mógłbym sobie wymarzyć w typowej studenckiej pracy w Polsce, a na dodatek spędziłem wspaniały czas, we wspaniałym miejscu, ze wspaniałymi ludźmi (w środku szwedzkiego lasu, pomiędzy łosiami, jeziorem i aromatycznymi cynamonowymi bułeczkami). 🥐

🇩🇪 Po niemiecku… namiętnie słucham podcastów i czytam książki oraz zdobywam wiedzę na przeróżne tematy, a także próbuję udowadniać, że to tak naprawdę piękny i wcale nie tak trudny język, o ile tylko podejdzie się do jego nauki w odpowiedni sposób.

🇹🇷 Po turecku… którego aktualnie uczę się najbardziej intensywnie już teraz oglądam seriale i filmy i naprawdę sporo rozumiem, a przyznam Ci, że sam jestem ciekaw jak życie (i język turecki) mnie jeszcze w tej kwestii zaskoczą!

I wiesz co?

Mając ponad 6 lat doświadczenia w zawodzie trenera językowego oraz śledząc namacalne postępy ponad 1500 osób biorących w kursie Język w Rok – jestem absolutnie pewien, że każdy może nauczyć się nowego języka.

Moimi klientami byli ludzie z każdej branży, w tym osoby, które zapewne kojarzysz z pierwszych stron gazet: przedsiębiorcy oraz sportowcy (a nawet reprezentant Polski w piłce nożnej biorący udział w ostatnich Mistrzostwach Świata), były to osoby z Polski i innych krajów, ludzie robiący w życiu naprawdę przeróżne rzeczy.

Były to osoby w różnym wieku: licealiści, dorośli ale również osoby na emeryturze.

Po setkach godzin spędzonych na rozmowach z nimi oraz tysiącach wiadomości wymienionych w internecie chcę powiedzieć Ci:

Ty też możesz się nauczyć nowego języka!

Ja też nie miałem wyjątkowego talentu.

Na poważnie zacząłem uczyć się języków dopiero w liceum, kiedy nauczyłem się jak się uczyć mądrze i skutecznie. 🧠📚

Wcześniej, w szkole szło mi to wszystko opornie, a w moim domu rodzinnym mówiło się tylko po polsku.

Pamiętaj! Każdy język obcy to narzędzie do życia!

A NIE przedmiot szkolny!

I ucząc się języka jako narzędzia, zaczniesz widzieć namacalne efekty ⚒️💪

W teorii nauka języka jest bardzo prosta…

Masz mnóstwo motywacji do działania…

Uczysz się słówek…

Przerabiasz książki do gramatyki…

Oglądasz seriale…

Słuchasz radia…

A potem…

a potem zatrważająco często nie dzieje się absolutnie nic!

Każdego dnia działając w internecie:

  • widzę jak ludzie mają mnóstwo motywacji i dobrych chęci, ale mimo wszystko nie osiągają efektów, ponieważ uczą się w sposób absolutnie nieefektywny, 😵‍💫
  • widzę osoby, które poddają się kiedy początkowa fala motywacji już opadnie i nie wiadomo skąd wziąć teraz energię do nauki, 😪 
  • widzę ludzi, którzy ślęczą nad nudnymi zadaniami zamiast wykorzystywać nowy język w swoim życiu! 😴 

A przecież to te same osoby, które przez cały ten czas marzą o tym aby pewnego dnia w swoim nowym języku:

  • zamówić kawę w restauracji i uciąć sobie pogawędkę z kelnerem… ☕️ 
  • poprosić o naprawę klimatyzacji na wakacjach… 🏖 
  • otrzymać awans lub przeprowadzić negocjacje z nowym kontrahentem… 💰 
  • załatwić samodzielnie dokumenty związane z przeprowadzką do nowego kraju… 📑 
  • pomóc swoim dzieciom w odrabianiu pracy domowej…🧒 
  • dostać się na wymarzone studia… 👩‍🎓 
  • zrozumieć ulubiony serial bez napisów… 📺 


bo przecież nowy język to tak naprawdę narzędzie do wszystkiego, o czym tylko możesz pomyśleć…

…zresztą, na pewno doskonale wiesz co mam na myśli i jakie drzwi otworzy przed Tobą znajomość Twojego nowego języka! 😊

Osobiście potrzebowałem wielu lat nieskutecznej nauki języków (niestety), aby zrozumieć, że wiele tradycyjnych metod po prostu nie działa.

Sama nauka słówek i konstrukcji gramatycznych, a nawet rozmowy z native speakerem NIE wystarczą by nauczyć się nowego języka. Potrzebny jest system, który jest idealnie dostosowany do CIEBIE i pozwala Ci uczyć się z przyjemnością!

Największym sekretem nauki języków jest to… że tak naprawdę można zhakować progres w nauce i zacząć rozmawiać swobodnie nawet po kilku miesiącach.

Wiem, że może Ci się wydawać, że do nauki języków potrzebny jest specjalny talent, ale prawda jest taka, że dużo ważniejszy jest system nauki opracowany na bazie metod i narzędzi, które są idealnie…

dostosowane do Twoich potrzeb i naturalnych predyspozycji.

Nie ma żadnej cudownej pigułki, która pozwala w okamgnieniu nauczyć się języka, ale wytrwała nauka z pomocą sprawdzonych metod może zdziałać prawdziwe cuda! ❌💊

A moją rolą jest Ci pokazać jak uczyć się mądrze i skutecznie! 💪

Przez ostatnie lata przeanalizowałem setki metod nauki języków oraz tysiące narzędzi, a także przeczytałem całe mnóstwo książek oraz badań psychologicznych, a także dotyczących metodyki nauczania języków obcych. 

Wszystko to przetestowałem na własnej skórze podczas nauki 10 języków obcych i dzięki temu opracowałem autorską metodę nauki języków Język w Rok, którą Ty możesz dostosować do swoich potrzeb.

06fb8e640be1f29f89781f8239e171dc6b83fcf3.png

Przygotowałem dla Ciebie coś, co NIE jest magiczną pigułką, lecz całą moją wiedzą, która – jestem przekonany – rozwiąże Twoje problemy z chaosem w nauce języków!

Czy byłoby to dla Ciebie pomocne gdybym…

  • dał Ci praktyczne i sprawdzone wskazówki: co krok po kroku zrobić aby nauczyć się Twojego wymarzonego języka w rok?
  • opowiedział Ci: co w nauce języków działa, a co nie działa i dlaczego?
  • dał Ci gwarancję pierwszych efektów już po kilku tygodniach nauki (lub zwrot środków)?
  • pokazał Ci konkretne strategie, które wykorzystuję, aby nauczyć się języka w rok?
  • pomógł Ci odkryć radość z nauki języków, aby nauka sprawiała Ci przyjemność?

“W porządku, Patryk, ale w jaki sposób mogę skorzystać z Twoich wskazówek?”

Dobre pytanie!

Opracowałem autorską metodę nauki języków “Język w Rok”

oraz program szkoleniowy w formie kursu online.

W moim autorskim programie Język w Rok poprowadzę Cię za rękę przez cały etap nauki dowolnego języka od decyzji o rozpoczęciu nauki, aż po osiągnięcie poziomu swobodnej komunikacji i wymarzonej płynności.

Co ważne – głównym celem kursu jest TRANSFORMACJA Twojego sposobu nauki.

Nie chodzi o tu tylko o edukację.
Edukacja to za mało.

Kiedy rozpoczniesz naukę z kursem, to ma być Twoja językowa rewolucja.

Celem jest transformacja, a NIE tylko edukacja!

✅ Co dokładnie znajdziesz na platformie? ⬇️

Program szkoleniowy “Język w Rok” – ponad 20 godzin profesjonalnych nagrań w jakości HD, podzielonych na 15 modułów oraz 129 lekcji, które razem tworzą spójny program pozwalający dowolnej osobie nauczyć się dowolnego języka w rok. Kurs jest w 100% responsywny: możesz go oglądać na dowolnym urządzeniu na naszej dedykowanej platformie. Nagrania zostały zrealizowane w formacie 1 krótka lekcja = 1 praktyczna wskazówka do wprowadzeniu od razu!

Gwarancja zmian w Twojej nauce języka – kurs objęty jest 14-dniową gwarancją satysfakcji. Masz pełne dwa tygodnie na przetestowanie całego programu i jeśli zdecydujesz, że nic nie zaczyna zmieniać się w Twojej nauce na lepsze… po prostu zwrócę Ci pieniądze. A co do zmian – już w pierwszym module przygotowałem zestaw praktycznych wskazówek, które już w pierwszym tygodniu kursu pomogą Ci zrobić małą rewolucję w Twojej nauce.

Lekcje typu “krok po kroku” (z udostępnianiem ekranu) – oprócz lekcji dotyczących metod nauki języków, zobaczysz też sprawdzone (w większości darmowe) narzędzia, które sprawią, że Twoja nauka języka wystrzeli w kosmos oraz wskoczysz na zupełnie nowy poziom czerpania przyjemności z nauki. Jednak – opowiadać o narzędziach to jedno. Tylko jak to wszystko pokazać? W kursie Język w Rok znajdziesz zestaw lekcji, w których pokazując zalety danego narzędzia… udostępniam swój ekran i prowadzę Cię krok po kroku, tłumacząc co po kolei klikać i jak wykorzystać dany program do nauki. Czego w ten sposób się nauczysz? Nauka z serialami, hakowanie płynności poprzez darmowe rozmowy z native speakerami i wiele, wiele innych…

Cały kurs w wersji audio – oprócz dostępu do platformy z nagraniami szkoleniowymi w formacie video, po dołączeniu do kursu otrzymasz też wszystkie lekcje w formacie audio. Możesz zgrać je na telefon i w ten sposób utrwalać wiedzę, odtwarzając nagrania na spacerach, w samochodzie, czy też… w dowolnym innym miejscu.

Transkrypcje wszystkich lekcji – wszystkie lekcje będą też dla Ciebie dostępne w formacie tekstowym PDF. Dzięki temu możesz pobrać zapis każdej lekcji na telefon lub dysk komputera, co pozwoli Ci łatwiej wrócić do poszczególnych wątków oraz odnaleźć ważne dla Ciebie tematy nawet po dłuższym czasie.

mockup-karty-pracy.png

Karty pracy PDF – wiesz, co może sprawić, że dużo lepiej wdrożysz i zapamiętasz wiedzę z kursu? Dokładnie tak – praktyczne ćwiczenia! W ramach kursu Język w Rok przygotowałem dla Ciebie cały szereg “mini-wyzwań”, które umożliwią Ci natychmiastowe wdrażanie wiedzy z kursu w praktyce. 

Quizy oraz grywalizacja – przygotowując ten kurs… sam wykupiłem udział w szkoleniu na temat tego jak tworzyć angażujące kursy online. Dzięki tej wiedzy, wdrożyłem do kursu takie rozwiązania jak liczne quizy utrwalające wiedzę, a także techniki grywalizacyjne sprawiające, że nauka z kursem będzie Ci po prostu sprawiać frajdę. Ze swojej strony zrobię wszystko, aby ten kurs nie “leżał u Ciebie na półce”, tylko aby został on przez Ciebie przerobiony od A do Z. I odpowiedzialność za to leży po mojej stronie jako autora kursu. Twoją rolą jest tylko i aż regularnie zaglądać na platformę – ja zajmę się tym, aby być Twoim przewodnikiem w świecie skutecznej i przyjemnej nauki języków. 

Dni
Godzin
Minut
Sekund
1871

Uczestników Kursu

Jak będzie to wyglądało w praktyce? ⤵️

Po zapisaniu się na kurs otrzymasz dane logowania do platformy i zyskasz możliwość, aby zalogować się wygodnie z każdego urządzenia, zawsze i wszędzie. Wszystko – w tym czas przerabiania kursu – możesz w 100% dostosować do siebie. Dlatego właśnie jest to kurs do nauki samodzielnej, aby dać Ci możliwość dostosowania trybu nauki do dowolnego układu dnia. 

Podsumowując: kurs jest w pełni zdalny, możesz się uczyć o każdej godzinie, z każdego miejsca i każdego urządzenia. 

Ty decydujesz w jakim tempie zdobywasz wiedzę. 🧠

 

Zyskasz też dostęp do tajnej społeczności kursantów, gdzie sam regularnie się udzielam i odpowiadam na pytania. Ponadto – w razie potrzeby – zawsze (bez dodatkowych opłat) możesz skonsultować bezpośrednio ze mną swoją sytuację drogą mailową. Wiadomości od Kursantów oznaczane są w mojej skrzynce specjalną etykietą i odpowiadam na nie w pierwszej kolejności. 💌

 

WAŻNE: Dostęp do kursu otrzymasz na zawsze (a nie na rok)! 
Sam nie lubię, kiedy dostęp do kursu jest ograniczony czasowo, a przecież wiedza, do której zyskasz dostęp teraz, przyda Ci się również za kilka lat!

To co? Pora zobaczyć jak to wygląda w praktyce!

Oto dokładny spis wszystkich 15 modułów oraz 129 nagrań:

Efekt: Już w pierwszych lekcjach dowiesz się jak działa kurs i dlaczego został przeze mnie tak, a nie inaczej zbudowany. Dowiesz się w jaki sposób działają quizy podsumowujące wiedzę oraz wykonasz pierwsze zadanie wprowadzające do naszej wspólnej przygody. Przede wszystkim zaś udowodnię Ci, że dzięki układowi kursu nie tylko zaczniesz naukę, ale przerobisz wszystkie moduły i nauczysz się języka w rok.

Lista lekcji:

 • 0.1 Powitanie.
 • 0.2 Kim jest autor kursu?
 • 0.3. Dlaczego Język w Rok?
 • 0.4. Przez jaki proces przejdziesz?
 • 0.5. Jak przerabiać kurs i jak odnieść sukces w kursie Język w Rok?
 • 0.6. Jak otrzymać certyfikat ukończenia kursu?
 • 0.7. Twoje pierwsze zadanie!
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Od pierwszego dnia nauki za 0 dodatkowych złotych i 0 dodatkowych minut będziesz odkrywać świat w nowym języku. W ramach lekcji w tym module otrzymasz ode mnie instrukcję krok po kroku jak otoczyć się językiem. Zmienisz swoją przestrzeń i swoje nastawienie i kontakt z językiem zacznie być dla Ciebie czymś naturalnym. Pierwszy raz w kursie poznasz też pojęcie nauki implicytnej (przy okazji) i dowiesz się dlaczego jako osoba dorosła wciąż możesz się częściowo uczyć jak dziecko i czerpać jak najwięcej podczas nauki… bez nauki.

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 1.1. Wstęp
 • 1.2. Immersja językowa – jak to działa?
 • 1.3. Krok I – Dostosuj otoczenie
 • 1.4. Krok II – Językowy Wehikuł Czasu
 • 1.5. Krok III – Immersja w Internecie
 • 1.6. Krok IV – Aktywna Immersja
 • 1.7. Praktyczny przykład: immersja krok po kroku
 • 1.8. Zakończenie
 • Quiz po zakończeniu modułu.

 

Efekt: Raz a porządnie pozbędziesz się wszelkich mitów i wymówek, które stopują Cię w nauce języka. Dzięki temu zaczniesz cały program Język w Rok z czystą kartą. Oprócz tego, w tym module przygotujesz w swoim życiu przestrzeń na naukę języka. Poznasz pierwsze elementy tajników planowania nauki, które sprawiają, że nie zabraknie Ci na nią czasu. W tym module razem ze mną wyznaczysz też swój cel w kursie Język w Rok oraz datę startu nauki. Dowiesz się co konkretnie potrzebujesz zrobić przed pierwszym dniem nauki, aby była ona skuteczna już od samego początku.

Lista lekcji w tym module:

 • Quiz przed modułem.
 • 2.1 Wstęp.
 • 2.2. Ponarzekajmy po raz ostatni – czyli nauka języków w polskim społeczeństwie.
 • 2.3. Językowy Kompas – czyli skąd mam wiedzieć, gdzie jestem?
 • 2.4. Najważniejsze pytanie zanim zaczniesz naukę.
 • 2.5. Wyznaczamy Twój cel w kursie Język w Rok.
 • 2.6. Kaizen – metoda małych kroków w praktyce.
 • 2.7. Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Gwarantuję, że po kilku lekcjach tego modułu, nauka języka przestanie być dla Ciebie czymś enigmatycznym. Po tym jak na początku kursu zburzyliśmy wszystkie mity językowe, teraz namalujemy nowy obraz. Rozłożę naukę języków na czynniki pierwsze i pomogę Ci zrozumieć z jakich elementów składa się nauka oraz – co ważne –   dowiesz się jak możesz samodzielnie mierzyć postępy w kursie Język w Rok i w nauce języka.

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 3.1. Wstęp
 • 3.2. Budujemy Językowy Dom.
 • 3.3. Scenariusz I – „uczę się nowego języka”.
 • 3.4. Scenariusz II – „wracam do nauki języka”.
 • 3.5. Arkusz Monitorowania Progresu – jak z niego korzystać?
 • 3.6. Praktyczny przykład – nauka języka greckiego w rok.
 • 3.7. Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Nauczę Cię technik, które sprawiają, że mogę się nauczyć nawet kilkuset słów w jeden tydzień. Mało tego, to nie magia i nie potrzeba do tego talentu, ani wielkich zdolności. Tu na scenę wchodzi… psychologia, cała na biało. 5 lat czytania badań naukowych i wielkich podręczników, a wszystko to, aby opracować moduł w kursie Język w Rok. Jak działa Twój mózg? Jak działa ludzka pamięć? W tym module nauczę Cię jak dokładnie wykorzystać moc, która drzemie w Twojej głowie i niesamowity system, który masz dostępny na wyciągnięcie ręki. Uwierzysz, że większość tradycyjnych metod nauki słówek według badań nad pamięcią… nie działa? Jedni knlą nad nudnymi zadaniami, a w tym czasie ja – bez frustracji – uczę się kolejnych tysięcy słów. Po której stronie wolisz być?

 

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 4.1. Wstęp
 • 4.2 Dlaczego słownictwo jest najważniejsze?
 • 4.3. Ile słów potrzebujesz znać?
 • 4.4. Jak uniknąć językowego harakiri? Nauka w kontekście.
 • 4.5. Emocje w nauce słownictwa.
 • 4.6. Zmysłowa nauka.
 • 4.7. Egoistyczna nauka słownictwa: co to takiego?
 • 4.8. Tu zaczyna się magia: jak powtarzać słownictwo?
 • 4.9. Nauka wymowy bez bólu głowy.
 • 4.10. Nauka słownictwa poprzez piosenki.
 • 4.11. Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

 

Efekt: Już w pierwszej lekcji w tym module dowiesz się, że 95% Twojej dotychczasowej nauki gramatyki nie miało sensu, ponieważ… słownictwo i gramatyka to kompletnie inne rzeczy i nie można się ich uczyć w ten sam sposób. Inne rodzaje pamięci = inny sposób nauki. Koniec wkuwania tabelek, koniec nauki reguł na pamięć. To po prostu nie działa. W tym module wytłumaczę Ci jak Twój mózg operuje zagadnieniami gramatycznymi i dowiesz się jak połączyć naukę “bez nauki” czyli “naukę przy okazji” z nauką z ćwiczeniami, aby nigdy więcej nie czuć niemocy i frustracji podczas budowania zdań w języku obcym.

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 5.1. Wstęp
 • 5.2 Wielkie gramatyczne oszustwo.
 • 5.3 Nauka w skupieniu, a nauka przy okazji: jak znaleźć balans?
 • 5.4 Cykl nauki gramatyki.
 • 5.5 Jakim typem gramatycznym jesteś?
 • 5.6 W jakiej kolejności uczyć się zagadnień gramatycznych?
 • 5.7 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Jest to jeden z najważniejszych modułów w całym kursie. Po poprzednich modułach wiesz już jak działać i dlaczego nauka języków funkcjonuje tak, a nie inaczej. Pora dowiedzieć się co konkretnie będziesz robić. W tym module wybierzemy dla Ciebie odpowiednie źródła wiedzy do nauki Twojego nowego (lub zakurzonego) języka. W kolejnych lekcjach opowiem od czego zależy czy warto się uczyć z aplikacją, podręcznikiem czy fiszkami oraz pomogę Ci zbudować idealny zestaw do nauki języka (na Twoją kieszeń). Co ważne: z tym modułem połączone będzie nasze forum, dlatego chętnie pomogę Ci osobiście w komentarzach lub sesji Q&A na żywo, jeśli będziesz mieć potrzebę konsultacji konkretnego narzędzia. 

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 6.1. Wstęp
 • 6.2 Nauczyciel w 5 sekund: Grammarly + Language Tool.
 • 6.3 Koniugatory.
 • 6.4 Gramatyka w Internecie: blogi, YouTube, HiNative.
 • 6.5 Jak korzystać z repetytoriów gramatycznych (i kiedy warto)?
 • 6.6 Narzędzia do nauki wymowy.
 • 6.7 Największa pułapka w tym module.
 • 6.8 Kryteria wyboru narzędzi do nauki. Jak wybrać odpowiednie narzędzie?
 • 6.9 Jak korzystać z fiszek?
 • 6.10 Książki dla samouków.
 • 6.11 Najlepsze aplikacje/programy do nauki.
 • 6.12 Dodatkowe apki do zabawy językowej.
 • 6.13 Rola powtórek w nauce języka.
 • 6.14 Metoda pulsacyjna vs metoda spacerowa.
 • 6.15 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Zabrzmi to dziwnie, ale… zhakujesz motywację. Ten moduł to wiedza psychologiczna i podsumowanie badań naukowych, ale też mojego doświadczenia w nauce języków, prowadzeniu firmy. Gdyby nie metody opisane w tym module, nigdy bym nie wydał tego kursu i nigdy bym nie pisał tego zdania. Dlaczego? Ponieważ nie miałbym motywacji. Ale kurs wydaję, a tę stronę z informacjami o kursie czytasz. Dowiesz się jak od “puszka leniuszka”, stałem się ninja motywacji, który uczy się kolejnego języka i tworzy najszybciej rozwijający się projekt internetowy w dziedzinie samodzielnej nauki języków w Polsce. Co ciekawe… prawda o motywacji z pewnością Cię zaskoczy. Ten moduł to absolutne przeciwieństwo cukierkowego “jesteś zwycięzcą” i ciągłego pozytywnego myślenia. Ma być realistycznie. Motywacja jest o tyle ważna, że jeśli jej nie ma i jeśli się nie uczysz… nawet najlepsze metody nie mają wielkiego znaczenia. 


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 7.1. Wstęp
 • 7.2 Jak tak naprawdę działa motywacja?
 • 7.3 Dlaczego odkładasz naukę na później?
 • 7.4 Zasada pięciu minut.
 • 7.5 Sprzeczne z logiką ćwiczenie umysłowe.
 • 7.6 Jak się uczyć codziennie? Kilka słów o nawykach.
 • 7.7 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Koniec z dziesięciokrotnym pytaniem “słucham? czy możesz powtórzyć?”. Poznasz i wdrożysz metody i narzędzia, dzięki którym będziesz stopniowo zwiększać (i mierzyć) swój poziom rozumienia Twojego nowego języka. Dzięki stopniowemu zwiększaniu poziomu trudności w słuchaniu oraz czytaniu w języku obcym, unikniesz też frustracji, którą odczuwasz nie wiedząc jak powiedzieć “mama” i słuchając radiowych dyskusji o polityce. Z moim kursem w rozumienie języka obcego wprowadzę Cię stopniowo. Poznawać nowy świat będziesz etapami. Masz się nauczyć pływać w językowym oceanie, a nie utopić po dwóch dniach.


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 8.1. Wstęp
 • 8.2 Jak słuchać (oraz czytać) i się nie frustrować?
 • 8.3 Jakie narzędzia wybrać i jak nie przesadzić?
 • 8.4 Nauka słownictwa podczas ćwiczenia biernych sprawności – poziomy A1-A2.
 • 8.5 Nauka słownictwa podczas ćwiczenia biernych sprawności – poziomy B1-B2.
 • 8.6 Nauka gramatyki podczas ćwiczenia biernych sprawności.
 • 8.7 Jak korzystać ze słowników?
 • 8.8 Seriale, filmy i pewna magiczna wtyczka.
 • 8.9 YouTube oraz platformy edukacyjne.
 • 8.10 Telewizja.
 • 8.11 Media społecznościowe oraz bajki.
 • 8.12 Podcasty.
 • 8.13 Radio oraz wiadomości.
 • 8.14 Audiobooki.
 • 8.15 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Część druga modułu na temat rozumienia ze słuchu oraz czytania ze zrozumieniem. Pełny opis w części I.


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 9.1. Wstęp.
 • 9.2 Jak zhakować czytanie wszystkiego i wszędzie?
 • 9.3 Blinkist oraz Wikipedia.
 • 9.4 Uproszczone treści do czytania ze zrozumieniem.
 • 9.5 Mikro-treści: media społecznościowe, memy.
 • 9.6 Magazyny dla samouków.
 • 9.7 Książki, książki uproszczone oraz eBooki.
 • 9.8 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Materiały do nauki języka siłą rzeczy nie mogą być dostosowane do Ciebie. Jesteś unikatową jednostką, masz swoje pasje, swoją pracę/studia, rodzinę. Wszystko to sprawia, że na co dzień rozmawiasz o innych tematach, niż większość społeczeństwa. Dlatego w tym module pokażę Ci jak oprócz “przeciętnie najważniejszego” słownictwa i konstrukcji, uczyć się też rzeczy najważniejszych dla Ciebie! A dlaczego jest to tak ważne? Cóż – w codziennych rozmowach najczęściej dyskutujesz na tematy, które dotyczą Ciebie, dlatego jeśli zaopiekujemy się tymi tematami w kontekście nowego języka, dużo szybciej niż na tradycyjnym kursie wskoczysz na poziom swobodnej komunikacji. W tym module wykorzystamy moc Twojego mózgu, aby na stałe zapamiętać słownictwo i konstrukcje związane z Tobą!


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 10.1. Wstęp.
 • 10.2 Dlaczego Anki (a nie inna aplikacja)?
 • 10.3 Podstawy programu Anki – konfiguracja.
 • 10.4 Złote zasady tworzenia własnych fiszek.
 • 10.5 Dodawanie obrazków do fiszek.
 • 10.6 Dodawanie audio do fiszek.
 • 10.7 Fiszki gramatyczne – czym są, do czego służą i jak je tworzyć?
 • 10.8 Zarządzanie powtórkami – jak nie oszaleć.
 • 10.9 Językowe plateau – jak przebić szklany sufit i przełamać stagnację w nauce słówek?
 • 10.10 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Roboczy tytuł modułu tego modułu brzmiał “chciałbym być sobą wreszcie” i jest to oczywiście cytat ze słynnej piosenki. Niemniej zastanów się… Dlaczego nikt nigdy nie powiedział Ci jak dostosować naukę do Twoich potrzeb? Jesteśmy ludźmi i nasza energia umysłowa zależy od wielu różnych czynników. Jak dopasować naukę do pory dnia? Jak – tak, tak, i mówię to jako psycholog, to ma wpływ na naukę u kobiet – jak dostosować rodzaj zadań językowych do… momentu cyklu? Jak przestać się frustrować, że robimy rzeczy wbrew sobie? W tym module wytłumaczę Ci od czego zależy Twój idealny plan nauki i wspólnie ze mną taką indywidualną strategię opracujesz i wdrożysz.


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 11.1. Wstęp.
 • 11.2 Dlaczego musisz dostosować naukę do swoich potrzeb?
 • 11.3 Planowanie długofalowe – cykl kwartalny oraz miesięczny.
 • 11.4 Planowanie krótkofalowe – cykl tygodniowy.
 • 11.5 Jak wycisnąć maksimum z każdej sesji nauki?
 • 11.6 Kiedy się uczyć w ciągu dnia?
 • 11.7 Rola snu, diety oraz aktywności fizycznej w kontekście sprawności mózgu oraz nauki języków.
 • 11.8 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Uwaga, mocne stwierdzenie. Metoda Język w Rok jest gwarancją, że nigdy nie powstanie u Ciebie bariera w mówieniu (wyjaśnienie dlaczego mimo wszystko jest taki moduł w kursie znajdziesz w opisie następnego modułu). Przez lata pracowałem z osobami, które “dużo rozumiały, ale nie potrafiły się wysłowić”. Dlatego moją metodę opracowałem tak, aby w Twoim przypadku było inaczej. Stosując się do zasad z tego modułu NIGDY nie będziesz mieć bariery w mówieniu, ponieważ… nie będzie ona miała ani jednego procenta szansy by się wytworzyć. Podobnie jak w przypadku rozumienia, otrzymasz ode mnie dokładną instrukcję jak wprowadzać mówienie krok po kroku!

Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 12.1 Wstęp.
 • 12.2 Rola mówienia oraz pisania w metodzie Język w Rok.
 • 12.3 Rola błędów w nauce komunikacji.
 • 12.4 Pisanie i mówienie – pierwsze kroki.
 • 12.5 Jak znaleźć native speakerów do rozmowy?
 • 12.6 Hakowanie płynności – metoda czatu na głębokiej wodzie.
 • 12.7 Jak przygotować się do rozmowy na żywo?
 • 12.8 Czy warto prosić rozmówców o przerywanie wypowiedzi (i poprawianie nas)?
 • 12.9 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Początkowo nie planowałem tworzyć w kursie takiego modułu, ponieważ z wiedzą z poprzednich modułów… bariera w mówieniu zwyczajnie nie powstanie. Jednakże po zapoznaniu się z ankietami pierwszych kursantów, okazało się, że wielu z nich uczy się języka, z którym są już na poziomie średnio-zaawansowanym i borykają się właśnie z barierą w mówieniu. To dla takich osób powstał ten moduł.


Lista lekcji:

 • Quiz przed modułem.
 • 13.1. Wstęp.
 • 13.2 Jak powstaje bariera w mówieniu – zrozumienie przyczyn.
 • 13.3 Zrozumieć stres oraz skąd wynika brak pewności siebie.
 • 13.4 Krok I – oswajanie tygrysa.
 • 13.5 Krok II – nie taki ten tygrys straszny.
 • 13.6 Krok III – w zasadzie to miły kotek.
 • 13.7 Zakończenie.
 • Quiz po zakończeniu modułu.

Efekt: Na koniec naszej przygody nie zostaniesz z pustymi rękami. Dowiesz się co dokładnie robić w kolejnych krokach, a także otrzymasz ode mnie “apteczkę” na gorsze czasy. Będzie to swego rodzaju zestaw bonusowych materiałów na wypadek kryzysu w nauce języka wraz ze scenariuszami postępowania. Osobiście doświadczyłem wielu upadków w nauce języka i będę chciał pomóc Ci tego uniknąć. Dlatego właśnie zapewnię Ci kamizelkę kuloodporną na wypadek problemów w nauce już po zakończeniu kursu.

Od dłuższego czasu testuję w swojej nauce rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji (AI) i widzę w nich olbrzymi potencjał dla moich Kursantów. W najbliższych miesiącach, planuję wydać serię lekcji opisujących jak korzystać w nauce z takich narzędzi jak Chat GPT, Notion AI i innych programów, które będą zmieniać naukę języków w najbliższych latach. Bardzo możliwe, że dzięki temu modułowi, Twój progres w nauce języków przyspieszy równie gwałtownie, co rozwój technologii AI!

Profesjonalnie przygotowanych lekcji
0
Godzin nagrań w jakości HD
0 +

WERSJA DEMO ⬇️

Wiesz co? Zagrajmy w otwarte karty. ♦️🃏

Zajrzyjmy teraz wspólnie do środka kursu.

Możesz to zrobić na dwa sposoby…

1) W tym nagraniu oprowadzę Cię po całej platformie kursowej i możesz zobaczyć jak cały program działa od środka (od 1:30:00 – tak jak ustawiłem automatycznie przy odtworzeniu) ⤵️

2) Z kolei poniżej znajdują się 3 w pełni wartościowe lekcje, prosto z wnętrza kursu: ⤵️

A zatem: możesz zarówno zobaczyć jak od środka wygląda platforma kursowa, jak i obejrzeć przykładowe lekcje. Wierzę w jakość wiedzy, którą Ci przekażę i chętnie dam Ci możliwość zajrzenia do środka kursu! 🔑

Moduł 1: Zaproś język do swojego życia – immersja.

Lekcja 1.5: Krok III – Immersja w Internecie

Moduł 4: Zapamiętaj każde słowo!

Lekcja 4.10: Nauka słownictwa poprzez piosenki.

Oprócz lekcji, w których widzisz mnie i slajdy prezentacji, w Kursie znajdują się też liczne nagrania, w których udostępniam swój ekran tłumacząc KROK PO KROKU, jak korzystać z danego narzędzia.

Dosłownie – włączam dany program i pokazuję co dokładnie kliknąć, co ustawić i jak wykorzystać potencjał poszczególnych narzędzi:

Wygląda to następująco ⤵️

A tutaj możesz obejrzeć całe nagranie, z którego pochodzi powyższy zrzut ekranu. 😌

Moduł 6: Pakuj się!

Lekcja 6.2: Nauczyciel w 5 sekund: Grammarly + Language Tool.

A teraz pomyśl, że to tylko 3 nagrania ze 129 takich lekcji, które w dodatku są ułożone w spójny program szkoleniowy, a także masz do dyspozycji nagrania mp3, transkrypcje, karty pracy, zestawy materiałów do poszczególnych języków, dostęp do tajnej grupy kursantów i wiele, wiele więcej…

Czytaj dalej:

“Patryk, to brzmi dokładnie jak coś czego potrzebuję, by nauczyć się języka…

… ale powiedz mi ile to wszystko będzie mnie kosztowało?

Jak myślisz… ile kosztuje rok nauki języka?

Cóż… to zależy

Jeśli wybierzesz lektora, którego średnia stawka to 80-150 zł za godzinę (a dla przynajmniej średnich efektów minimum to 2 lekcje tygodniowo), daje nam to kwotę 8000 – 15 000 zł za rok nauki. 

Szkoła językowa i kursy grupowe? Zazwyczaj kilka tysięcy złotych za rok… i to bez gwarancji efektów oraz z przerwą pomiędzy semestrami, podczas której zapominasz 90% materiału.

Z kursem Język w Rok będziesz mieć gwarancję efektów, dożywotni dostęp do kursu i grupy kursantów 24/7 oraz najlepsze, wybrane przeze mnie materiały do nauki. 

I pomimo tego, że gwarantuję Ci lepsze efekty, niż na kursach i u lektorów, to cena mojego kursu jest znacząco niższa od kosztów współpracy z lektorem, czy w szkołach. 

Teraz proponuję Ci cały program krok po kroku, 

z którym nauczysz się się JĘZYKA W ROK…
za kwotę 1197 zł 

(z kodem rabatowym “LATO100” 🏖️🔑)
(płatność jednorazowa lub w ratach 0% 10 x 119,7 zł).

🟢 Teraz, tylko do 25.01, do godziny 23:59, w ramach Wyzwania Noworocznego 2024, możesz skorzystać z kodu rabatowego “WYZWANIE100”, który obniży cenę o 100 zł do 1097 zł. Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

🟢 Obecnie możesz skorzystać z kodu rabatowego “LATO100”, który obniży cenę o 100 zł z 1297 do 1197 zł. 🏖️🔑
Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

📝 Notka prawna: najniższa cena kursu (poza powyższym kodem rabatowym) w przeciągu ostatnich 30 dni wynosiła w naszym sklepie 1297 zł.

⏳ Noworoczna promocja zapisów na kurs kończy się 25.01 (czwartek) o 23:59. Kod “WYZWANIE100” wygaśnie (i cena nigdy nie wróci) już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Jestem przekonany, że inwestycja w Kurs Język w Rok zwróci Ci się dosłownie od razu.

Wiedza, którą Ci przekażę posłuży Ci przez całe Twoje życie, ale dla uproszczenia w obliczeniach, przyjmijmy, że będziesz się uczyć przez rok. Oznacza to, że…

dołączenie do Platformy Język w Rok będzie dla Ciebie jak wykupienie kursu językowego za 99 zł i 75 groszy miesięcznie! To tyle, co jedna (sic!) lekcja z lektorem!

1197 zł za rok nauki języka to…

3 zł 28 groszy dziennie…

3 ZŁ 28 GROSZY ZA JEDEN DZIEŃ!

Chyba przyznasz, że nieco ponad trzy złote dziennie w zamian za dostęp do wiedzy, która może pomóc Ci rozwinąć się życiowo i zawodowo to uczciwa propozycja (z gwarancją). Szczególnie biorąc pod uwagę ile znajomość języka na poziomie płynności może zmienić w Twojej pracy, życiu, podróżach… 🏝️💼 Ty najlepiej wiesz co mam na myśli 😊

A przecież tak naprawdę z wiedzy, którą Ci przekażę będziesz korzystać NIE PRZEZ ROK, a przez wiele, WIELE LAT! 

Czy 3 zł 28 groszy dziennie przez rok za zupełnie nowy system skutecznej i samodzielnej nauki języków, który możesz wykorzystywać już przez całe życie brzmi dla Ciebie jak szalona propozycja?

Zgodzisz się ze mną, że nie jest to wygórowana cena za:

 • Możliwość zamówienia pizzy po włosku w Neapolu…🍕
 • Możliwość poproszenia o dodatkowego croissanta do kawy w Paryżu… 🥐
 • Skuteczne negocjacje nowej umowy z kontrahentem z Manchesteru… 💰
 • Zrozumienie instrukcji na lekcji samby w Rio… 💃🏼
 • Gratisową kiełbaskę od miłej Pani na targu w Budapeszcie… 🌭
 • Umiejętność zamówienia wegetariańskiego dania w knajpce w Szanghaju… 🥗


A przecież środki, które w ten sposób zaoszczędzisz, możesz wykorzystać na sto różnych sposobów.

Choćby na podróże 🎒😊

Aby obniżyć cenę z o 100 zł z 1297 do 1197 zł, wpisz w koszyku kod rabatowy “LATO100” 🏖️🔑

NIGDY nie będzie taniej.

Do 25.01, 23:59, obowiązuje kod “WYZWANIE100” – 100 zł
Powtarzam:
NIGDY nie będzie taniej.
Cena 1097 zł z kodem: NIGDY nie wróci.

Teraz proponuję Ci dożywotni dostęp do kursu, wszystkich bonusów, sesji Q&A, aktualizacji i tajnego forum Kursantów za 1197 zł.

Jeśli nie możesz sobie teraz pozwolić na taką inwestycję – nie namawiam. 

Jeśli w związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie Twój budżet znacząco się skurczył – nie namawiam. 

Jeśli jesteś uczniem lub studiujesz i tysiąc dwieście złotych to wszystkie Twoje oszczędności – nie namawiam.

Jeśli natomiast realnie możesz sobie pozwolić na inwestycję 1197 zł – jednorazowo lub w ratach 0% – w siebie i swój rozwój językowy, z ręką na sercu uważam, że nie ma lepszej inwestycji niż kurs Język w Rok.

W zasadzie jest jeszcze jedna kwestia…

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI
(NIE ŻARTUJĘ!)

Jestem tak przekonany o jakości Kursu Język w Rok i materiałów, które Ci przekażę, że gwarantuję Ci 100% satysfakcji z zakupu albo zwrot pieniędzy!

Doskonale zdaję sobie sprawę, że zakupy w internecie wiążą się z ryzykiem. Sam często robiąc takie zakupy, upewniam się dwieście razy, czy produkt, nad którym się zastanawiam, aby na pewno jest mi potrzebny. Wszystko wydaje się niezbędne i sprawiające, że jakość naszego życia poszybuje w niebo niczym rakieta kosmiczna.

Wierzę jednak, że rewolucja w Twojej nauce języków NAPRAWDĘ zmieni Twoje życie na lepsze – i to zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Rozumiem, że ta decyzja może nie być dla Ciebie najłatwiejsza, dlatego 
postanowiłem objąć Kurs Język w Rok 100% gwarancją satysfakcji. Wiem, że nie chcesz, aby były to kolejne pieniądze wyrzucone w błoto przez początkową motywację i postanowienia. 💰 Jednakże jestem absolutnie pewien, że z Kursem Język w Rok naprawdę odkryjesz naukę języków na nowo! Dlatego właśnie biorę na siebie całe ryzyko tej decyzji! 🤝

Masz całych 14 dni (liczonych od dnia rozpoczęcia nauki z kursem) na przetestowanie kursu i ewentualny zwrot.
W tym czasie możesz oczywiście zapoznać się ze wszystkimi materiałami i jeśli uznasz, że w Twojej nauce języka nic nie się zmienia na lepsze, zwrócę Ci pieniądze. Wystarczy jeden e-mail w tej sprawie.

Bez tysięcy papierków, nie musisz nawet podawać powodu. Wystarczy, że wyślesz maila podając numer zamówienia i numer konta na adres kontakt@jezykowysklep.pl, a zwrócę Ci środki co do grosza. Skąd taka szalona propozycja? Cóż – do tej pory 99,5% osób nie skorzystało z gwarancji i dalej uczy się z kursem i dzięki temu mogę z dumą mówić, że w kursie bierze udział ponad tysiąc zadowolonych Kursantów. 🤩 

Potraktuj to, jak językową lekcję próbną, na której zapoznasz się z moimi metodami. 
Albo jak jazdę próbną nowym autem. 🚗

Pasuje Ci taki układ? ✅ 🤝

Skoro czytasz te słowa, oznacza to, że chcesz nauczyć się Twojego wymarzonego języka już w przeciągu najbliższego roku. Ty o tym wiesz i ja o tym wiem, inaczej ta strona już dawno byłaby przez Ciebie zamknięta.

Jeśli zamierzasz dołączyć do kursu Język w Rok, zrób to teraz i widzimy się już za chwilę na pokładzie kursu. Poznasz system, który mi pozwala nauczyć się języka w rok i pozwoli Tobie opanować dowolny język od zera do płynności! Nie pożałujesz. Ja już nie mogę się doczekać przekazania Ci wszystkich materiałów.

Poniżej zostawiam Ci link bezpośrednio do koszyka z kursem w cenie 1197 zł (można zapłacić w 10 ratach 0% po 119,7 zł każda).

🟢 Teraz, tylko do 25.01, do godziny 23:59, w ramach Wyzwania Noworocznego 2024, możesz skorzystać z kodu rabatowego “WYZWANIE100”, który obniży cenę o 100 zł do 1097 zł. Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

🟢 Obecnie możesz skorzystać z kodu rabatowego “LATO100”, który obniży cenę o 100 zł z 1297 do 1197 zł. 🏖️🔑
Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

Do 25.01, 23:59, obowiązuje kod “WYZWANIE100”.

NIGDY nie będzie taniej.

Cena 1097 zł z kodem: NIGDY nie wróci.

NIGDY nie będzie taniej.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

W ramach bonusu otrzymasz także zaproszenie do zamkniętej grupy kursantów! Możesz mi tam zadać dowolne pytanie, a ja z przyjemnością Ci doradzę! 🤩

Zobacz co na temat moich metod mówią moi Kursanci:

Poniższe opinie zostały napisane przez osoby, które zrealizowały cały kurs. Ankieta, z której pochodzą odpowiedzi jest zamieszczona w ostatnim module kursu – w module 14 i mają do niej dostęp jedynie osoby, które dotarły do tego modułu. 📝 (więcej o tym jak zbieram opinie w regulaminie sklepu)

Wierzę, że w przyszłości podobną wiadomość otrzymam także od Ciebie! 😊 Wykorzystaj ten moment i już dziś odkryj radość z nauki języków bez szkół językowych, bez stresu, bez wydawania tysięcy złotych na naukę! (i NIE jest to magiczna pigułka 💊)

Powiedziałem Ci już wszystko, co musisz wiedzieć o Programie Szkoleniowym Język w Rok.

Pokazałem Ci jakie efekty z zastosowaniem moich strategii osiągam ja sam, a także osoby, które czerpią wiedzę ode mnie.

W dodatku masz 100% gwarancję satysfakcji!

Teraz pora, aby podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję.

Wierzę, że skoro czytasz to zdanie, to nie jest to przypadek. Chcesz wreszcie odkryć radość z nauki języków i wreszcie zacząć mówić w Twoim wymarzonym języku.

Tylko Ty wiesz, do czego ten język Ci się przyda, ale moje doświadczenie i intuicja podpowiadają mi, że to coś, na co pozwoli Ci nowy język, to rzeczy dla Ciebie bardzo ważne. 🥰

Masz teraz 2 rozwiązania:

Możesz już w przeciągu najbliższych 12 miesięcy wreszcie zacząć swobodnie ROZMAWIAĆ z native speakerami: w pracy, na wakacjach i gdzie tylko zapragniesz.

Możesz już w przeciągu najbliższych 12 miesięcy ZROZUMIEĆ swój ulubiony film w Twoim wymarzonym języku albo przeczytać inspirującą książkę w oryginale.

Możesz już w przeciągu najbliższych 12 miesięcy OPANOWAĆ chaos i zamiast niego stworzyć SYSTEM nauki języków idealnie dostosowany do Ciebie, który będzie Ci służył przez lata.

Możesz już w przeciągu najbliższych 12 miesięcy NAUCZYĆ się wymarzonego języka, czerpiąc przy tym wszystkim przyjemność i sprawnie pokonując kryzysy, które napotkasz.

Albo… możesz też uznać, że za 12 miesięcy od teraz wolisz wciąż być w tym samym miejscu, z tymi samymi problemami.

TERAZ nadeszła pora, aby podjąć najlepszą dla Ciebie decyzję!

“Wiem, że otrzymam dostęp do platformy szkoleniowej. W ten sposób otrzymam Kurs Język w Rok, czyli składający się z 15 modułów kompletny program szkoleniowy, w którym w profesjonalnych nagraniach video przejdziemy krok po kroku przez każdy etap nauki języka.”

“Wiem, że w ramach kursu, oprócz głównych modułów otrzymam też
materiały ułatwiające mi naukę: zapisy wszystkich lekcji w mp3, karty pracy, quizy utrwalające wiedzę, listy polecanych materiałów (np. słowników, podcastów itd.).”

“Wiem, że otrzymam dostęp do
wygodnej platformy na zawsze 24/7, z której mogę skorzystać nawet za pięć lat do nauki kolejnego języka, a kurs będzie na bieżąco aktualizowany i się nie przeterminuje.”

“Rozumiem, że nie istnieje magiczna pigułka nauki języków i sama inwestycja nie załatwia sprawy. Zdaje sobie sprawę, że nauka języka będzie wymagała ode mnie pracy i
efekty uzyskam po zastosowaniu opisanych metod.

“Wiem, że
nic nie ryzykuję, ponieważ mam 14-dniową 100% gwarancję satysfakcji na przetestowanie kursu bez ryzyka.”

“Wiem też, że najpierw muszę cierpliwie przetestować różne narzędzia, aby znaleźć te idealne dla mnie, ale kiedy już je znajdę – na ich bazie
zbuduję swój system nauki języków, który będzie mi służył przez następne lata.

🟢 Teraz, tylko do 25.01, do godziny 23:59, w ramach Wyzwania Noworocznego 2024, możesz skorzystać z kodu rabatowego “WYZWANIE100”, który obniży cenę o 100 zł do 1097 zł. Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

🟢 Obecnie możesz skorzystać z kodu rabatowego “LATO100”, który obniży cenę o 100 zł z 1297 do 1197 zł. 🏖️🔑
Miejsce na wpisanie kodu znajdziesz na stronie zapisów, do której możesz się przenieść poprzez poniższy przycisk.

Wspaniale! W takim razie zapraszam na pokład! 🚢

Kliknij tutaj, aby dołączyć do grona uczestników!

Jeszcze czytasz? Wciąż się zastanawiasz?

Powiem Ci tak:

Kurs Język w Rok JEST dla Ciebie jeśli:

  • wkładasz mnóstwo wysiłku w naukę języka, ale męczy Cię fakt, że efekty są znikome lub wręcz nie ma ich wcale,
  • chcesz zacząć przygodę z samodzielną nauką języków, ale nie masz pojęcia jak się za to zabrać,
  • uczysz się w szkole lub na kursie, ale chcesz przyspieszyć swój progres pracując nad językiem w domowym zaciszu,
  • chcesz poznać nowe metody nauki języków, które są przetestowane w praktyce, a ich skuteczność jest udowodniona naukowo (ale z jakiegoś powodu nie są stosowane w systemie publicznej edukacji, a często nie biorą ich pod uwagę nawet szkoły językowe, którym w sumie na rękę jest, że uczysz się języka jak najdłużej),
  • nie boisz się wyzwań i wiesz, że nauka języków nie trwa jednego dnia, nie da się nauczyć języka przez sen, ale…
  • chcesz stworzyć swoją strategię nauki języków, która pozwoli Ci opanować dowolny język od zera do płynności.

Jednak bądźmy ze sobą w 100% szczerzy – Kurs Język w Rok NIE jest dla Ciebie jeśli:

  • Chcesz się nauczyć języka nie wkładając w to żadnego wysiłku (a najlepiej to przez sen w jedną noc), oczekujesz magicznych efektów i masz nadzieję, że ktoś inny nauczy się za Ciebie języka,
  • Już teraz świetnie odnajdujesz się w samodzielnej nauce języków i Twoja nauka przynosi spektakularne efekty.

Najczęściej zadawane pytania:

W skrócie: TAK!

Jeśli po prostu potrzebujesz zaczekać do początku nowego miesiąca lub w Twoim przypadku jednorazowa płatność to duże obciążenie dla budżetu, ale płatność w kilku ratach to już żaden problem, przygotowałem dla Ciebie 2 możliwości.

I tak – przy płatności ratalnej nadal obowiązuje gwarancja satysfakcji. 🤝

☑️ wariant 1:
“Chcę zapłacić w przeciągu 30 dni, ale nie chcę przegapić obecnej ceny, czy to możliwe?”

Nic prostszego. Wystarczy, że złożysz zamówienie i jako opcję płatności wybierzesz “PayPo”. Wówczas od razu otrzymasz dostęp do kursu i wystarczy, że uregulujesz płatność poprzez naszego partnera PayPo. Ta usługa nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Płacisz taką kwotę, jaka widnieje na zamówieniu. PayPo oferuje też płatności na raty, ale one już – w przeciwieństwie do odroczonej płatności – u tego partnera kosztują. Jeśli chcesz zapłacić ratalnie, sprawdź wariant numer 2. Tutaj szczegóły dotyczące PayPo: https://jezykowysklep.pl/sklep/paypo/


☑️ wariant 2:
“Proste Raty 0% na Kurs Język w Rok (bez pośredników i bez formalności)” ✅ (nowość!)

W tym roku wprowadziliśmy proste raty pomiędzy Tobą a mną (jako firma Językowa Siłka Patryk Topoliński) 🤝 Kurs Język w Rok możesz teraz opłacić w 2, 5 lub 10 ratach 0% w PLN lub EURO. Raty bez pośredników polegają na podpisaniu prostej (jedna strona A4) umowy o zakupie kursu na raty. Wystarczy, że wybierzesz ostatnią opcję płatności – Proste Raty 0% na Kurs Język w Rok (bez pośredników i bez formalności) – i złożysz teraz zamówienie, klikając “kupuję i płacę”. Wówczas Twoje miejsce na kursie będzie zarezerwowane i poprosimy Cię o wypełnienie krótkiej ankiety, dotyczącej dwóch szczegółów (liczba rat i waluta). Prostą umowę podpiszemy elektronicznie i… gotowe! Dostęp do platformy kursowej otrzymujesz w momencie zaksięgowania pierwszej raty.


>> Chcę się teraz przenieść do formularza zamówienia kursu <<

Oczywiście. Chcę, zapewnić Ci pełny komfort psychiczny przy podejmowaniu decyzji. Dlatego całe ryzyko biorę na siebie. Masz 14 dni na podjęcie decyzji i 100% gwarancję satysfakcji. Zero kruczków, zero zasad małym drukiem. Nawet nie musisz mi podawać powodu rezygnacji z kursu. Do tej pory dawałem taką gwarancję przy wszystkich moich materiałach edukacyjnych i aż 99,5% osób nie decydowało się na skorzystanie z niej.

Kurs Język w Rok to metoda nauki języka obcego opracowana przeze mnie jako poliglotę oraz psychologa. Myślę, że mógłbym to przyrównać do pieczenia pizzy. Ten kurs to taki przepis jak upiec idealne, chrupiące i miękkie jednocześnie ciasto oraz jak zrobić aromatyczny sos pomidorowy, ale sama zdecydujesz jakie składniki ułożysz na pizzę, czyli jakiego języka się uczysz itd. 🍕

Kurs jest zbudowany w taki sposób, aby umożliwić Ci praktyczną naukę już od pierwszego modułu.

Mało tego – specjalnie już w pierwszym module wprowadzam kilka wątków, które z dużym prawdopodobieństwem wywrócą do góry nogami Twoją dotychczasową naukę i ją zmienią (na lepsze). Potem w dwóch kolejnych modułach będzie trochę o metodzie, ale od modułu czwartego są kolejne konkrety. Wyłącznie niezbędna teoria, a przede wszystkim PRAKTYKA, PRAKTYKA PRAKTYKA. 

W praktycznie każdej lekcji pojawiają się wskazówki co w danym momencie warto włączyć do nauki, a ponadto w kursie są liczne mini-wyzwania. Czyli przykładowo uczymy się jak się uczyć z piosenek i od razu jest do tego mini-wyzwanie i karta pracy w szacie graficznej kursu z zadaniem, aby przetłumaczyć piosenkę i instrukcja jak to zrobić, aby te słowa realnie zapamiętać. Analogicznie przy wszystkich innych tematach.

Z tym kursem nie tylko zrozumiesz jak działa nauka języka, ale też praktycznie będziesz wykorzystywać tę wiedzę od samego początku w nauce swojego języka. Ja jestem bardzo mocno nastawiony na praktykę, chyba bym nie mógł patrzeć w lustro, gdybym zrobił kurs, który jest tylko teoretycznym gadaniem, hahah, bo byłoby to zaprzeczenie wszystkiego, w co wierzę i w jaki sposób staram się działać. 😊

Tak! Tak jak powiedziałem już przy odpowiedzi na powyższe pytanie o praktyczną część kursu. Osobiście posługuję się na co dzień 11 językami. Dlatego też wszelkie materiały opracowuję w taki sposób, aby z ich pomocą moi Kursanci mogli opanować dowolny język od zera do płynności.

📚 Zawsze jednak dostarczam też zestawienia materiałów do różnych języków. Zarówno do nauki słownictwa, gramatyki, jak i słuchania i czytania w poszczególnych językach (a nawet zapewniam wskazówki dotyczące prowadzenia rozmów w różnych językach).

Poniżej możesz zobaczyć zrzut ekranu z lekcji na temat nauki poprzez telewizję:

Nada się dla wszystkich tych, którzy nie mają doświadczenia w SAMODZIELNEJ nauce, niezależnie od poziomu osiągniętego w konkretnym języku. Jeśli oprócz progresu w nauce Twojego języka docelowego, chcesz również nauczyć się jak uczyć się języków skutecznie, to jest coś czego szukasz. Raczej nie jest to coś dla osób, które uczą się samodzielnie i mają świetne efekty.

Oczywiście! Dostęp otrzymujesz na zawsze i zawiera on w sobie wszystko, co pojawi się w kursie w nadchodzących miesiącach i latach. Jeszcze w tym roku pojawią się m.in. lekcje na temat zastosowania najnowszych narzędzi sztucznej inteligencji w nauce języków.

Nie!

W Kursie znajdują się informacje na temat przeróżnych metod. Dowiesz się jak dostosować swój system nauki do każdej kwestii i zapewniam, że metody tam opisane są “na każdą kieszeń”. A tak naprawdę – większość z tych najbardziej skutecznych jest… zupełnie darmowa.

Nie lubię, kiedy ktoś daje dostęp do kursu tylko na rok. 

Pamiętam jak dziś, że kiedyś kupiłem bardzo drogi kurs na ważny dla mnie temat, ale nie miałem w momencie zakupu przestrzeni do tego, aby wykorzystać nową wiedzę. Okazało się, że kursu potrzebowałem (i to bardzo) po dokładnie… 13 miesiącach od zakupu. Ostatecznie nie odnowiłem dostępu, nie kupiłem kursu jeszcze raz, a cała sytuacja wzbudziła we mnie sporą frustrację (nie zauważyłem kupując kurs, że jest on dostępny tylko na rok).

Wtedy obiecałem sobie, że kiedy stworzę kurs online, będę udostępniał wyłącznie dostęp na zawsze. Ponadto zapewniam wszelkie aktualizacje, które pojawią się w kolejnych latach wraz z rozwojem technologicznym oraz wraz z doskonaleniem metody Język w Rok.

Możesz zatem zakupić kurs teraz i skorzystać z wiedzy w nim zawartej w dowolnym momencie. W takiej sytuacji masz pewność, że teraz korzystasz z najlepszej możliwej ceny, ponieważ już w następnej edycji kurs będzie droższy. Natomiast z wiedzy, którą Ci przekażę możesz równie dobrze skorzystać od razu, bądź mając nieco więcej czasu podczas urlopu, ale też za dwa lata, kiedy postanowisz, że potrzebujesz się nauczyć nowego języka. Jako że kurs przyda Ci się do nauki każdego języka i zainwestujesz w Twój osobisty system językowy… cóż, chyba nie muszę dodawać, że to naprawdę dobra inwestycja na wiele wiele lat? 😉

**

Jeśli chodzi o gwarancję satysfakcji, bardzo mi zależy, aby zapewnić Tobie pełen komfort przy podejmowaniu decyzji, abym realnie mógł wziąć całe ryzyko na siebie. Dlatego umówmy się tak: jeśli wiesz, że nie masz możliwości rozpocząć przerabiania kursu tuż po zakupie, napisz do mnie maila i ustalimy dla Ciebie optymalną datę obowiązywania gwarancji satysfakcji, tak aby realnie zapewnić Ci cały okres gwarancyjny. W panelu kursu będę widział Twoje postępy i dlatego łatwo będę mógł zobaczyć, że zaczynasz kurs później i wtedy zapewnię Ci okres gwarancji od tej daty. 

Oczywiście. Wystarczy, że podasz dane firmy przy składaniu zamówienia i otrzymasz fakturę na podany adres mailowy.

A ja na szczęście doskonale Cię rozumiem! 

Ja też jeszcze niedawno studiowałem dziennie, a jednocześnie prowadzę całkiem zgrabnie rozwijającą się firmę (mamy swoje wydawnictwo, tworzymy materiały edukacyjne, angażujemy się społecznie) i często mój dzień pracy to wiele godzin spędzonych za biurkiem. I żeby nie było – choć moja praca wiąże się z językami, to 99% czasu mojej pracy posługuję się językiem polskim, ponieważ pracuję z Polakami.

Dlatego oprócz tego potrzebuję czasu na naukę języków oraz spełnianie innych pasji, a także bardzo ważnych momentów, które mogę spędzić z żoną Natalią i moimi dwoma psiakami: Manilką i Marbellką.

Jak myślisz – czy “mam czas” na naukę języka?

Oczywiście, że NIE!

 

Mało kto w dzisiejszych czasach nie jest zajęty. 

Ale czym byłyby tajniki nauki języków, gdyby nie przynosiły maksymalnych efektów przy minimalnych nakładach czasowych?

Tak się składa, że podczas nauki greckiego spędzałem na nauce średnio 40 minut dziennie z czego ANI JEDNEJ MINUTY nie spędziłem na tradycyjnych zadaniach z gramatyki. A mimo to mówiłem poprawnie i Grecy doskonale rozumieli co chcę im przekazać!

To, aby ten kurs nie “leżał na wirtualnej półce” to akurat moja odpowiedzialność, a nie Twoja. Jestem tego w pełni świadomy. Wystarczy, że wejdziesz na platformę i włączysz nagrania, a ja skonstruowałem go tak, by wprowadzać Cię w temat kroczek po kroczku.

Nie zależy mi na tym, aby mieć jak najwięcej osób, które wykupiły kurs. Zależy mi, aby jak najwięcej osób realnie przerobiło kurs i zrobiło w swoim życiu językową rewolucję.

Dlatego też, w ramach prac nad kursem… kupiłem, a następnie przerobiłem od A do Z – uwaga – kurs o tym jak zaangażować kursantów swojego kursu online (co za incepcja!). 😀

Innymi słowy uczyłem się tego jakie elementy kursu wdrożyć, które sprawią, że właśnie ten kurs naprawdę przerobisz, a nie że tylko go kupisz i wiecznie będzie czekał na swoją kolej. 

A na samą platformę zajrzysz, bo od dnia startu kursu… dostaniesz ode mnie regularne maile 🙂 Będę przypominał o nowym module i zachęcał do wejścia na platformę. I będę pisał i pisał i pisał aż wejdziesz na platformę i zaczniesz naukę. 🙂

Ponadto…

Opisane przeze mnie metody dotyczące generowania motywacji oraz wytrwałej nauki są oparte o badania naukowe największych ekspertów w dziedzinie psychologii. Sam stosuję je od lat i efekty są spektakularne. Nie tylko w nauce języków.

Tak naprawdę – jakkolwiek to zabrzmi – kwestie dotyczące motywacji, które opisałem w kursie zmieniły moje życie w każdym aspekcie.

Gdyby nie to, pewnie nie przyszłoby Ci przeczytać tego zdania, bo ani nie nauczyłbym się porządnie żadnego języka, ani bym nie stworzył tego kursu. Po drodze napotkałem wszakże całe mnóstwo problemów, a jednak pomimo braku motywacji nie poddałem się ani w tym, ani w nauce języków! Przygotowałem na ten temat cały moduł! 

Ponadto – jeśli lubisz współpracę z nauczycielem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Kurs Język w Rok stosować równolegle z nauką na tradycyjnym kursie językowym lub podczas współpracy z lektorem. Pamiętaj, że języka zawsze uczysz się poniekąd samodzielnie. 

Nauczyciel nie nauczy się za Ciebie języka. Możesz jednocześnie uczęszczać na kurs, a moje metody pomogą Ci z tego kursu wyciągnąć więcej i uczyć się szybciej. 

Poza tym, od razu po zapisaniu się na kurs uzyskasz dostęp do społeczności kursantów! W grupie siła i w przypadku spadku motywacji, często wystarczy poprosić inne osoby biorące udział w wyzwaniu o motywacyjnego kopa!

 Jak być może pamiętasz, na początku tej strony internetowej przyznałem Ci się, że… w szkole podstawowej przez kilka lat myliły mi się „why” „when” i „where”, a teraz na co dzień korzystam w życiu z 11 różnych języków. Talent jest przereklamowany! Dużo większe znaczenie mają skuteczne metody oparte na naukowej wiedzy.

Aby nie być gołosłownym podam Ci przykład mojego klienta, Kamila, który wziął udział w treningach językowych ze mną, w których poznał metodę Język w Rok, którą Ty możesz opanować dzięki programowi szkoleniowemu video (kurs online), który dla Ciebie przygotowałem.

Oto co mówi Kamil po nieco ponad roku nauki z pomocą metody Język w Rok:

Jeśli chodzi o samą relację postępy vs. metody, przed i po zastosowaniu metody „Język w Rok”, na pewno jest odczuwalna różnica. Uporządkowanie wiedzy i nowy wachlarz sposobów na przyswojenie problematycznych tematów sprawił, że łatwiej jest mi namierzyć z czym mam problem i skupić się na jednej konkretnej rzeczy, która odstaje. Chcę przez to powiedzieć, że nowe metody, poza oczywiście samym „rzemiosłem” i nauką per se, pozwoliły mi w pewnym sensie rozłożyć naukę na mniejsze czynniki, które łatwiej jest zaadresować i usprawnić. Najlepszy przykład, który przychodzi mi do głowy, to nauka czasowników „modalnych”, które zawsze mają tę samą formę, niezależnie od osoby – bardzo prosty trick, który pozwala zacząć budować pierwsze zdania już od samego początku i daje solidny fundament pod dalsze kroki. Jeśli to nie jest przyspieszaniem postępów, to nie wiem co mogłoby nim być!

Nowe metody były adresowane do bardzo konkretnych, praktycznych problemów w nauce języka. Niekoniecznie do generalnych „kategorii”, o których zawsze się mówi w szkole. Przede wszystkim, mam wrażenie, że te metody są skoncentrowane na praktyce, a nie na samym języku. Wydaje mi się, że taki był cel – przedstawić język jako narzędzie, które wcale nie musi być doskonałe żeby spełniać swoją funkcję. To chyba właśnie wspomniane „zrozumienie i zmniejszenie poczucia chaosu” pozwoliło mi zrozumieć, że wystarczy naprawdę niewiele żeby zacząć, a im głębiej w las, tym wszystko staje się bardziej złożone i skomplikowane na wyższych poziomach zaawansowania.

Koniec cytatu. 🙂 
Wiem, że może Ci się wydawać, że do nauki języków potrzebny jest specjalny talent, ale prawda jest taka, że dużo ważniejszy jest system nauki opracowany na bazie metod i narzędzi, które są idealnie… dostosowane do Twoich potrzeb i naturalnych predyspozycji. I taki właśnie system stworzysz z moją pomocą w kursie Język w Rok.

Nie ma żadnej cudownej pigułki, która pozwala się nauczyć języka przez sen, ale wytrwała nauka z pomocą sprawdzonych metod może zdziałać prawdziwe cuda! Sprawdź to na sobie, pamiętaj, że nic nie ryzykujesz dzięki gwarancji satysfakcji.

A moją rolą jest Ci pokazać jak uczyć się mądrze!

Podsumujmy co otrzymasz…

 1. Program szkoleniowy „Język w Rok” – ponad 20 godzin profesjonalnych nagrań w jakości HD, podzielonych na 15 modułów oraz 129 lekcji,
 2. Gwarancja zmian w Twojej nauce języka,
 3. Lekcje typu „krok po kroku” (z udostępnianiem ekranu),
 4. Cały kurs w wersji audio (MP3),
 5. Transkrypcje wszystkich lekcji,
 6. Quizy oraz grywalizacja,
 7. Karty pracy PDF.
 8. Dostęp do forum Kursantów oraz możliwość kontaktu bezpośrednio ze mną (autorem metody).

⏳ Noworoczna promocja zapisów na kurs kończy się 25.01 (czwartek) o 23:59. Kod “WYZWANIE100” wygaśnie (i cena nigdy nie wróci) już za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Kurs Język w Rok
zmieni Twoją naukę języka w 5 obszarach:

 1. Nauczysz się jak się uczyć języków i wreszcie zrozumiesz jakie techniki i narzędzia naprawdę działają, a jakie nie przyniosą Ci nic poza frustracją. Ponadto dowiesz się dlaczego tak jest, dzięki czemu w przyszłości będziesz móc lepiej zweryfikować nowe materiały i dobrać te, które najlepiej zadziałają w Twojej sytuacji.

 2. Otrzymasz ode mnie konkretną metodę krok po kroku, która pomogła mi nauczyć się 10 języków obcych i uzyskasz dostęp do strategii, która sprawia, że uczę się języka w rok do poziomu, który pozwala na swobodną komunikację z native speakerami.

 3. Stworzysz swoją indywidualną strategię nauki języka, ponieważ każdy z nas ma inny zestaw cech, predyspozycji i potrzeb. Dzięki temu będziesz mieć możliwość, by używać języka w życiu i poprawiać jakość swojego życia. Jako psycholog wytłumaczę dlaczego teraz masz problemy z nauką i wskażę rozwiązania. Będę też dostępny w grupie kursantów i zawsze możesz napisać do mnie maila, więc masz też moje wsparcie w trakcie nauki.

 4. Swoją strategię będziesz w stanie wykorzystać do nauki dowolnego języka, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. To da Ci poczucie kontroli i wolność językową, czyli świadomość, że jesteś w stanie szybko opanować nowy język, jeśli akurat postanowisz, że przyda Ci się taka umiejętność.

 5. Nauka języka będzie dla Ciebie inwestycją na całe życie i zyskasz konkretne, namacalne korzyści nie tylko w językach, w innych aspektach życia takich jak życie zawodowe, rozwój Twoich bliskich czy też podróże.

  Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, bo w przeciągu pełnych 14 dni możesz przetestować Kurs bez żadnego ryzyka! 

  Chyba nie chcesz za rok od teraz przypomnieć sobie tego dnia i pomyśleć “kurcze, trzeba było spróbować, przecież nie było żadnego ryzyka”

  Prawda?

Podejmij działanie już teraz! 

Nie wiem jak Ty, ale ja nie mogę się już doczekać, aż rozpoczniemy tę wspólną przygodę!
Do zobaczenia na platformie Język w Rok, w lekcji wprowadzającej do kursu. 😊

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci pięknego dnia!