Moja językowa historia – Podcast Językowa Siłka #1

Podcast Językowa Siłka to audycja, w której wspólnie odkrywamy radość z nauki języków. Osobą prowadzącą podcast jest Patryk Topoliński, pomysłodawca i założyciel projektów Językowa Siłka oraz Język w Rok. Patryk wierzy, że nauka języków może być przyjemnością i stara się wraz ze swoimi słuchaczami udowadniać, że żaden język nie jest obcy.

W dzisiejszym odcinku Patryk opowiada o swojej językowej historii. Dzięki odsłuchaniu tego odcinka podcastu Językowej Siłki dowiesz się kim jest Patryk, czym się zajmuje, jakie języki zna i w jaki sposób się ich wszystkich nauczył. Nie przegap wielu ciekawych rzeczy o rozmaitych metodach nauki języków wykorzystywanych przez Patryka oraz przekonaj się, że języki wcale nie muszą być obce i że ich nauka może (a wręcz powinna) być ciekawa i przyjemna.

 

 

Podcast Językowa Siłka

Podcast Językowa Siłka to audycja, w której wspólnie odkrywamy radość z nauki języków. Osobą prowadzącą podcast jest Patryk Topoliński, pomysłodawca i założyciel projektów Językowa Siłka oraz Język w Rok. Patryk wierzy, że nauka języków może być przyjemnością i stara się wraz ze swoimi słuchaczami udowadniać, że żaden język nie jest obcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

✅ ZAPISY NA KURS MOJEJ AUTORSKIEJ METODY JĘZYK W ROK | Sprawdź szczegóły teraz! ⭐️