Jakich języków warto się uczyć (i dlaczego)? – Podcast Językowa Siłka #3

Podcast Językowa Siłka to audycja, w której wspólnie odkrywamy radość z nauki języków. Osobą prowadzącą podcast jest Patryk Topoliński, pomysłodawca i założyciel projektów Językowa Siłka oraz Język w Rok. Patryk wierzy, że nauka języków może być przyjemnością i stara się wraz ze swoimi słuchaczami udowadniać, że żaden język nie jest obcy.

W dzisiejszym odcinku Patryk opowiada o tym, jakich języków warto jest się uczyć. Czy są to języki, którymi mówi najwięcej osób, czy może chodzi o języki najłatwiejsze do nauki? Co tak naprawdę decyduje o tym, że dany język jest łatwy?

Jeśli zadajesz sobie podobne pytania to posłuchaj i dowiedz się m.in. czym jest próg wejścia w określonym języku lub jak znajomość poszczególnych języków wpływa na naukę kolejnych i zaoszczędź sobie czasu na podobne rozmyślania. Dzięki temu podcastowi przekonasz się jakie są doświadczenia Patryka dotyczące wyboru języków do nauki i ułatwisz sobie wyznaczenie swojej własnej językowej drogi.

 

Podcastu możesz posłuchać również tutaj:

  1. Spotify: https://bit.ly/jezykowasilka-spotify
  2. Apple Podcasts: https://bit.ly/jezykowasilka-applepodcasts
  3. Google Podcasts: https://bit.ly/jezykowasilka-googlepodcasts
  4. Anchor: https://anchor.fm/jezykowa-silka
  5. Overcast: https://bit.ly/jezykowasilka-overcast
  6. RSS: https://anchor.fm/s/f745bbc/podcast/rss

 

Podcast Językowa Siłka

Podcast Językowa Siłka to audycja, w której wspólnie odkrywamy radość z nauki języków. Osobą prowadzącą podcast jest Patryk Topoliński, pomysłodawca i założyciel projektów Językowa Siłka oraz Język w Rok. Patryk wierzy, że nauka języków może być przyjemnością i stara się wraz ze swoimi słuchaczami udowadniać, że żaden język nie jest obcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

✅ ZAPISY NA KURS MOJEJ AUTORSKIEJ METODY JĘZYK W ROK | Sprawdź szczegóły teraz! ⭐️