Joanna Łaszcz

Podziękowania dla Joanny Łaszcz

W imieniu wszystkich osób zaangażowanych w projekt Językowa Siłka, oraz przede wszystkim jako założyciel i pomysłodawca tego projektu, chciałbym z tego miejsca podziękować Joannie Łaszcz za wkład w rozwój naszego portalu oraz naszej społeczności podczas okresu pełnienia przez Asię obowiązków redaktor naczelnej naszego portalu.

Dziękujemy Asi za wkład w rozwój projektu od kibicowania pomysłowi powstania portalu jesienią 2017 roku, poprzez tworzenie merytorycznych treści w latach 2017-2019, aż po pełnienie odpowiedzialnej funkcji redaktor naczelnej Językowej Siłki w latach 2020-2021. Dzięki Asi na naszym portalu pojawiły się liczne i wnikliwe artykuły, a działalność naszego portalu była poddana szerokiej analizie pod kątem potrzeb naszych Czytelników. Jej zawdzięczamy między innymi liczne artykuły na temat języka rosyjskiego, przeprowadzenie trzech edycji Call For Papers dla początkujących autorów oraz wspaniałe serie artykułów zaprojektowane wraz z naszym zespołem ekspertów, jak choćby serie o: materiałach dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych oraz serię bez cenzury, w której meandrujemy po świecie mowy potocznej.

Jako założyciel Językowej Siłki, z całego serca życzę Asi powodzenia w dalszym rozwoju zawodowym i jestem przekonany, że odniesie niezwykły sukces ze swoją wiedzą, wnikliwością językowego analityka oraz – nade wszystko – pasją prawdziwej, zakochanej w słowach lingwoholiczki. Z dniem 3. grudnia 2021 Joanna Łaszcz przestaje pełnić funkcję redaktor naczelnej, pozostanie jednak przy portalu jako autorka tekstów na temat języka rosyjskiego.

Raz jeszcze dziękujemy Joannie Łaszcz za pełnienie funkcji redaktor naczelnej i pracę na rzecz rozwoju Językowej Siłki oraz troskę o Językowych Siłaczy.

Patryk Topoliński

Redakcja

Wierzymy, że nauka języków może być przyjemnością. Że otwartość na ludzi i kultury jest siłą napędową nowoczesnego świata. Inspirujemy Polaków do nauki języków. Z nami żaden język nie jest obcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

✅ Tylko do 25.01 – ZAPISY NA KURS METODY JĘZYK W ROK | Sprawdź szczegóły teraz! ⭐️