Pakiet Startowy Językowa Siłka (PROMOCJA)

Pakiet Startowy Językowa Siłka to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z samodzielną nauką języków! Przez 30 dni masz 100% gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy.


Patryk Topoliński Językowa Siłka

O autorze: Patryk Topoliński

Z wykształcenia: psycholog
Mówię po: polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, grecku, francusku, szwedzku, rosyjsku i portugalsku (wariant brazylijski), aktualnie uczę się języka tureckiego.

Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Jestem psychologiem i trenerem językowym oraz poliglotą. Wierzę, że każdy język jest kluczem do nowego świata i nowej rzeczywistości. „Żyjesz tyle razy, ile znasz języków”. Ja żyję 10 razy. Nie wierzę w talent, wierzę w skuteczne metody i badania naukowe. Od 5 lat tworzę w internecie treści edukacyjne, których misją jest inspirować Polaków do przełamywania językowych barier oraz udowadniać, że żaden język nie jest obcy. Łącznie z moich porad w przestrzeni internetowej skorzystały już setki tysięcy osób. Marzy mi się, abyśmy jako społeczeństwo postrzegali języki obce jako narzędzia do polepszania jakości życia, a nie tylko szkolne przedmioty.

Jestem autorem Pakietu Startowego Językowa Siłka na temat samodzielnej nauki języków (ponad 4500 Czytelników) oraz twórcą autorskiej metody samodzielnej nauki języków Język w Rok. Prowadziłem też wykłady na uczelniach (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim) oraz współpracowałem z przedsiębiorcami i sportowcami z pierwszych stron gazet, pomagając im osiągać językowe cele. Przede wszystkim natomiast – języki są moim życiem i moją pasją i kocham odkrywać za ich pomocą świat.

Czym Jest Pakiet Startowy Językowa Siłka?

Pakiet Startowy Językowa Siłka to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć przygodę z samodzielną nauką języków!


Pakiet składa się z 4 elementów, które wzajemnie się uzupełniają:

 1. eBook „Językowa Siłka – skuteczne metody nauki języków” (wartość 79 zł) – eBook „Językowa Siłka” to absolutny bestseller Językowego Sklepu, książkę przeczytało już 5000 osób!

Przez lata poznawałem i doskonaliłem najlepsze metody nauki języków, a teraz w eBooku „Językowa Siłka” chcę tę wiedzę przekazać Tobie.

 • Jest to PRAKTYCZNY poradnik napisany przeze mnie – praktyka i poliglotę, który mówi w 10 językach. Każdy rozdział ma swoje podsumowanie, a książka jest zgrywalizowana – na końcu każdego rozdziału znajdziesz „Językowe Wyzwanie Patryka”,
 • Osobiście odkrywam świat po polsku, angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku, włosku, szwedzku, grecku, rosyjsku oraz niemiecku. Jednak książkę napisałem tak, że Ty możesz się z jej pomocą nauczyć dowolnego języka,
 • W eBooku poruszyłem wszystko, co tylko możesz chcieć wiedzieć o skutecznej nauce języków jako osoba początkująca niezależnie od tego, czy uczysz się samodzielnie, czy szukasz sposobu, aby więcej osiągnąć na kursie językowym,
 • Przeczytasz o tym jak KROK PO KROKU nauczyć się języka od zera do płynności, poprzez skuteczną naukę słownictwa, przyjemną naukę gramatyki, przełamywanie bariery w mówieniu i… wiele innych,
 • Książka ma 269 stron w formacie schludnego, podzielonego na części i rozdziały eBooka, a oprócz metod nauki, opowiada też o tym jak zaplanować swoją naukę i jak być w niej bez przerwy zmotywowanym.

 1. Zestaw TRZECH webinarów Język w Rok – ponad 120 minut nagrań
  (wartość 95 zł)

+ w bonusie nagrania mp3 do webinarów do słuchania w dowolnym miejscu

Webinar 1: „Jak przygotować się do nauki języka?” (37 minut)

Na starcie czujesz olbrzymią motywację i chęci do nauki? Wspaniale, ale pamiętaj, że motywacja przychodzi i odchodzi falami. Warto jeszcze przed startem nauki przygotować się, że nie zawsze będzie z górki! W tym webinarze przestawiam moje sposoby na to, co robię przed rozpoczęciem nauki, aby osiągnąć sukces w samodzielnej nauce języka!

Webinar 2: „Jak nauczyć się języka w rok?” (54 minuty)

Najdłuższy i najważniejszy webinar z całego zestawu, w którym przez prawie godzinę opowiadam o 10 kluczowych aspektach mojej strategii na naukę języka w rok. Osobiście już od 2019 roku prowadzę autorskie wyzwania językowe, w ramach których opracowałem autorską metodę nauki języków. Dowiesz się jak uczę się gramatyki… bez nauki gramatyki, jak dobieram materiały do nauki oraz jakich błędów musisz uniknąć, jeśli chcesz w końcu nauczyć się języka.

Webinar 3: „Jak pokonać kryzys w nauce?” (35 minut)

Czy zdarzyło Ci się choć raz odpuścić cały wysiłek z powodu kryzysu w nauce języka? Cóż, nie mogę zagwarantować, że żaden kryzys Ci się nie przydarzy, bo przecież wiele problemów, które nas spotykają, to problemy, które NIE są od nas zależne. 

Ba! Jestem realistą i jestem wręcz pewien, że będą momenty, kiedy będzie naprawdę ciężko! Ale za to wyposażę Cię w prawdziwą językową kamizelkę kuloodporną przekazując Ci zestaw narzędzi zapobiegający wypaleniu językowemu oraz ekwipunek, który możesz zastosować na wypadek, kiedy kryzys rzeczywiście się pojawi! Na tym właśnie polega całe trzecie nagranie. Polecam obejrzeć je od razu, aby zapobiegać kryzysom, ale warto je też zachować na wypadek przyszłych komplikacji.


 1. Zeszyt Ćwiczeń „Język w Rok – krok po kroku”
  (wartość: 25 zł)

Przygotowałem też dla Ciebie specjalny zeszyt ćwiczeń, który da Ci pozytywnego kopa do działania i pomoże Ci w skuteczny sposób stworzyć strategię Twojej nauki języka, a następnie pozostać wytrwałym w wyzwaniu i osiągnąć Twój cel. Zeszyt ćwiczeń składa się 2 części: Część I to instrukcje do zadań, a część II to karty pracy przygotowane do druku.


 1. Planner tygodniowy w formacie PDF
  (wartość: 10 zł)

Planner tygodniowy w wersji gotowej do druku, który pozwoli Ci mądrze zaplanować każdy tydzień! Planner wysyłany jest w arkuszu PDF wraz z instrukcją użytkowania. Planowanie nauki jest też oczywiście bardzo szeroko opisane w eBooku „Językowa Siłka”, gdzie poświęciłem temu zagadnieniu cały rozdział.

W pliku znajdziesz:

 1. kartę pracy „moje cele językowe na ten tydzień”
 2. planner A4 z kalendarzem tygodniowym w szacie graficznej Językowej Siłki, który możesz wydrukować i uzupełnić zgodnie ze swoimi potrzebami
 3. miejsce na dodatkowe notatki na temat nauki
 4. dodatkowo 7 arkuszy A4 PDF w szacie graficznej Językowej Siłki – każdy z nich przeznaczony na oddzielny dzień tygodnia. Dzięki tym arkuszom będziesz w stanie zaplanować tydzień bardziej skrupulatnie.

„Patryk, to brzmi dokładnie jak coś czego potrzebuję, by nauczyć się języka…
… ale powiedz mi ile to wszystko będzie mnie kosztowało?

Wartość całego pakietu to 209 zł, ale w obecnej promocji, cena jest teraz dla Ciebie znacznie niższa.

Jestem żywym przykładem na to, że już po roku nauki można swobodnie rozmawiać w nowym języku i wykorzystywać nowy język jako narzędzie do życia. Jak wszyscy wiemy, dojście do takiego poziomu w tradycyjnej szkole językowej często zajmuje kilka lat i kosztuje łącznie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. I jest to oczywiście rzecz zrozumiała. Nauka języka to inwestycja. Korzyści ze znajomości nowego języka są niezaprzeczalne.

Nowy język jest trochę jak wygrana na loterii. Masz dostępny NOWY KAPITAŁ i tylko od Ciebie zależy jak go wykorzystasz.

Przez ostatnich kilka lat doskonaliłem swoje metody oraz odbyłem całe mnóstwo treningów językowych ze wspaniałymi Klientami. Gdybym miał Ci przekazać całą wiedzę zawartą w Pakiecie Startowym Językowa Siłka w ramach konsultacji 1 na 1, taka inwestycja wyniosła by Cię kilka tysięcy złotych. Tak jak pisałem wcześniej, łączna wartość wszystkich elementów przygotowanego przeze mnie pakietu to 209 zł. Wiem jednak, że przez wydarzenia z ostatnich miesięcy sytuacja na rynku dla wielu osób nie jest obecnie łatwa.

Poza tym, przyznam Ci, że naprawdę zależy mi, aby każdy mógł sobie pozwolić na odkrycie nauki języków na nowo bez rujnowania swojego domowego budżetu tylko dlatego, że jest ciekawa promocja. 😉

Dlatego właśnie oferuję Ci całą wiedzę, jaką potrzebujesz, aby nauczyć się NOWEGO JĘZYKA za kwotę 99 zł, co oznacza aż 53% zniżki od wartości pakietu (110 zł taniej).

 

„No dobrze, Patryk, ale skoro mówisz, że to jest takie świetne, to dlaczego kosztuje tak mało i robisz tak dużą promocję?

Nie mam żadnych wątpliwości co do jakości metod, które Ci proponuję. Nie muszę tego udowadniać, wyniki moje i moich Klientów (opinie na dole strony) mówią same za siebie. Mi zdobycie tej wiedzy zajęło wiele, wiele lat mało skutecznej nauki, ale Ty możesz mieć to wszystko od razu i zaoszczędzić tysiące godzin spędzonych na nauce w nieefektywny sposób. Gdybym sam miał możliwość zdobycia tej wiedzy 10 lat temu, to nie wahałbym się ani przez moment.

Cena jest tak niska z kilku powodów:

 1. Produkt jest dostępny przez internet. Praca nad nim pochłonęła co prawda setki godzin, ale mogę go przekazać nielimitowanej liczbie osób,
 2. System sklepu wyśle do Ciebie Pakiet automatycznie w kilka sekund, w związku z czym nie muszę spędzać czasu siedząc przed komputerem i wysyłając maile z produktami,
 3. Zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób mogło odkryć radość z nauki języków, tym bardziej, że sytuacja na świecie – delikatnie rzecz ujmując – nie jest zbyt stabilna i taka umiejętność jak znajomość języka może się okazać na wagę złota! 
 4. Poza tym wiem, że jeśli moja wiedza da Ci realne efekty, być może zdecydujesz się zainspirować do nauki języków kolejne osoby i tym samym będę mógł szerzyć dalej moją misję odkrywania radości z nauki języków! 🙂

W 2020 oraz 2021 roku z Pakietu Startowego Językowa Siłka skorzystało już kilka tysięcy osób i otrzymałem całe mnóstwo wiadomości, które inspirują mnie do tego, by działać na jeszcze większą skalę!

Jestem przekonany, że inwestycja w Pakiet Startowy Językowa Siłka zwróci Ci się dosłownie od razu. Wiedza, którą Ci przekażę posłuży Ci przez całe Twoje życie.

Niemniej dla uproszczenia w obliczeniach, przyjmijmy, że będziesz się uczyć przez rok.


Oznacza to, że…

zakup Pakietu Startowego Językowa Siłka będzie dla Ciebie jak wykupienie kursu językowego za 8 zł i 25 groszy miesięcznie! Za 8 zł w Warszawie ciężko kupić zwykłą, czarną kawę, a co dopiero nauczyć się języka!

99 zł za rok nauki języka to…

27 groszy dziennie…
27 GROSZY ZA JEDEN DZIEŃ!

W 2022 roku 27 groszy to mniej niż cena 1 kajzerki oraz 4 razy mniej niż cena bułki z ziarnami słonecznika w supermarkecie! 😉

Serio, na wszelki wypadek wybrałem się do marketu pod domem, by to sprawdzić, spójrz:

A przecież tak naprawdę z wiedzy, którą Ci przekażę będziesz korzystać NIE PRZEZ ROK, a przez wiele, WIELE LAT!

Czy 27 groszy dziennie przez rok za zupełnie nowy system skutecznej i samodzielnej nauki języków, który możesz wykorzystywać już przez całe życie brzmi dla Ciebie jak szalona propozycja?

Chyba zgodzisz się ze mną, że nie jest to wygórowana cena za: 

 • Możliwość zamówienia pizzy po włosku w Neapolu…
 • Możliwość poproszenia o dodatkowego croissanta do kawy w Paryżu…
 • Skuteczne negocjacje nowej umowy z kontrahentem z Manchesteru…
 • Zrozumienie instrukcji na lekcji samby w Rio…
 • Gratisową kiełbaskę od miłej Pani na targu w Budapeszcie…
 • Umiejętność poproszenia wegetariańskiego dania w knajpce w Szanghaju…

Pieniądze, które w ten sposób zaoszczędzisz możesz wykorzystać na 100 różnych sposobów.

Choćby na podróże 😉

W zasadzie jest jeszcze jedna kwestia…

100% GWARANCJA SATYSFAKCJI
(NIE ŻARTUJĘ!)

Jestem tak przekonany o jakości Pakietu Startowego Językowa Siłka i wiedzy, którą Ci przekażę, że gwarantuję Ci 100% satysfakcji z zakupu albo zwrot pieniędzy! Doskonale zdaję sobie sprawę, że zakupy w internecie wiążą się z ryzykiem. Sam często robiąc takie zakupy upewniam się dwieście razy, czy produkt nad którym się zastanawiam aby na pewno jest mi potrzebny. Wszystko wydaje się niezbędne i sprawiające, że jakość naszego życia poszybuje w niebo niczym rakieta kosmiczna.

Wierzę jednak, że poznanie metod samodzielnej nauki języków oraz odkrycie radości z nauki NAPRAWDĘ zmienią Twoje życie na lepsze. Rozumiem, że ta decyzja może nie być dla Ciebie najłatwiejsza, dlatego postanowiłem objąć Pakiet Startowy Językowa Siłka 100% gwarancją satysfakcji. Wiem, że nie chcesz, aby były to kolejne pieniądze wyrzucone w błoto przez początkową motywację i postanowienia. Jednakże jestem absolutnie pewien, że z Pakietem Startowym Językowa Siłka naprawdę odkryjesz naukę języków na nowo! Dlatego właśnie biorę na siebie całe ryzyko tej decyzji!

Masz 30 dni na zwrot, liczonych od dnia złożenia zamówienia. W tym czasie możesz oczywiście zapoznać się ze wszystkimi elementami Pakietu i jeśli uznasz, że w Twojej nauce języka nic nie się zmieniło na lepsze, zwrócę Ci pieniądze. Bez tysięcy papierków, nie musisz nawet podawać powodu. Wystarczy, że wyślesz maila podając numer zamówienia i numer konta na adres kontakt@jezykowysklep.pl, a zwrócę Ci środki co do grosza. Do tej pory z takiej opcji skorzystało mniej niż 0,5% klientów, a było tych klientów kilka tysięcy! 🙂

Potraktuj to jak językową lekcję próbną, na której zapoznasz się z moimi metodami. Albo jak jazdę próbną nowym autem. 😉

Pasuje Ci taki układ?

Opinie o Pakiecie oraz o mojej pracy:

Patryk Topoliński

Pomysłodawca i założyciel Językowej Siłki, wyzwania Język w Rok oraz Językowego Sklepu. Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Jestem psychologiem i trenerem językowym oraz poliglotą. Wierzę, że każdy język jest kluczem do nowego świata i nowej rzeczywistości. „Żyjesz tyle razy, ile znasz języków”. Ja żyję 10 razy: po polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, grecku, francusku, szwedzku, rosyjsku i portugalsku (wariant brazylijski). Jestem autorem książek na temat samodzielnej nauki języków (ponad 4000 Czytelników), twórcą autorskiej metody i kursu online Język w Rok. Prowadziłem też wykłady na uczelniach (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim) oraz współpracowałem z przedsiębiorcami i sportowcami, pomagając im osiągać językowe cele.