nauka słownictwa

Szkolenie: Jak Zapamiętać Każde SŁOWO, Którego Chcesz Się Nauczyć?

✅ W trzecim szkoleniu w ramach Noworocznego Wyzwania Językowej Siłki, dowiesz się…

💪 dlaczego warto uczyć się słownictwa w kontekście?

❌ dlaczego nauka z listą słówek (zazwyczaj) nie działa?

🧠 czym jest SRS, i jak wpłynie on na Twoją pamięć?

💡 jakie są moje 4 sprawdzone sposoby na zapamiętanie każdego słowa?

👨🏻‍🏫 Prowadzący: Patryk Topoliński – mgr psycholog, poliglota ze znajomością 11 języków, trener językowy sportowców i przedsiębiorców, twórca autorskiej metody nauki dowolnego języka w rok, założyciel Językowej Siłki.

 

✅ W tym Wyzwaniu nauczysz się ze mną jak skutecznie uczyć się języków obcych i ogarniesz swoją naukę – dowolnego języka – w 7️⃣ dni, aby w dalszej części roku móc się uczyć skutecznie i wytrwale, a już teraz ruszysz z nauką z kopyta i zobaczysz pierwsze efekty!!! 🥰🥳❤️‍🔥

🏆 7 dni wyzwania

🏆 4 szkolenia live

🏆 schludne podsumowania wiedzy wysyłane na maila

🏆 praktyczne ćwiczenia

🗓 Harmonogram wyzwania:

Wszystkie szkolenia będą nastawione na praktykę i podczas każdego z nich będzie możliwość zadawania pytań!

📺 Dzień 1 – SZKOLENIE LIVE Jak SAMODZIELNIE zaplanować od A do Z proces nauki języka? 🗓

📝 Dzień 2 – mail z podsumowaniem wiedzy ze szkolenia #1, a także z praktycznym ćwiczeniem do wdrożenia od razu do nauki.

📺 Dzień 3 – SZKOLENIE LIVE Jak z łatwością zrozumieć wszystko co usłyszysz i przeczytasz? 📚

📝 Dzień 4 –  mail z podsumowaniem wiedzy ze szkolenia #2, a także z praktycznym ćwiczeniem do wdrożenia od razu do nauki.

📺 Dzień 5 – SZKOLENIE LIVE Jak zapamiętać każde słowo, którego się uczymy? 🧠

📝 Dzień 6 – mail z podsumowaniem wiedzy ze szkolenia #3, a także z praktycznym ćwiczeniem do wdrożenia od razu do nauki.

📺 Dzień 7 – SZKOLENIE LIVE Misja Komunikacja – jak płynnie MÓWIĆ w dowolnym języku i jak ćwiczyć komunikację od samego początku nauki? 🥳

Patryk Topoliński

Pomysłodawca i założyciel Językowej Siłki, wyzwania Język w Rok oraz Językowego Sklepu. Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Jestem psychologiem i trenerem językowym oraz poliglotą. Wierzę, że każdy język jest kluczem do nowego świata i nowej rzeczywistości. „Żyjesz tyle razy, ile znasz języków”. Ja żyję 10 razy: po polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, grecku, francusku, szwedzku, rosyjsku i portugalsku (wariant brazylijski). Jestem autorem książek na temat samodzielnej nauki języków (ponad 4000 Czytelników), twórcą autorskiej metody i kursu online Język w Rok. Prowadziłem też wykłady na uczelniach (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim) oraz współpracowałem z przedsiębiorcami i sportowcami, pomagając im osiągać językowe cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do 28 000+ osób, które co środę otrzymują ode mnie newsletter z najlepszymi metodami nauki języków, które opracowuję jako mgr psycholog z doświadczeniem w samodzielnej nauce 11 języków. 📬 ⭐️ Praktyczna wiedza, co tydzień, prosto do Twojej skrzynki mailowej. ⭐️