Bezpłatne Szkolenie Video: Jak Uczyć Się Języków 5x Szybciej (i 5x Przyjemniej) Niż w Szkole i Na Kursach? | 5 Strategii 🧠📚

Cześć, tu Patryk z Językowej Siłki!

💌 Dziś przychodzę do Ciebie z zaproszeniem! Już w najbliższą środę, 5 lipca, o godzinie 20:30 odbędzie się 100% bezpłatne szkolenie online pod tytułem:

Jak Uczyć Się Języków 5x Szybciej (i 5x Przyjemniej)
Niż w Szkole i Na Kursach? |
5 Strategii 🧠📚

🎯 Cel szkolenia:

Pokazać Ci jak przy samodzielnej nauce możesz w 100% dopasować cały proces do Ciebie. Nauczę Cię jak zaprojektować Twoją naukę w zależności od tego ile masz czasu, jaką masz osobowość i jak lubisz się uczyć! Szkolenie będzie nastawione na praktykę i będzie oczywiście możliwość zadawania pytań.

Widzimy się w środę, 5.07 o 20:30!
Przygotuj notatnik i coś do pisania! 📝
Oraz oczywiście Twoją ulubioną kawę/herbatę  oraz masę dobrej energii!

➡️ Na tym bezpłatnym szkoleniu dowiesz się:

✅ Jak zhakować progres w nauce języka w taki sposób, aby pokonać początkowe poziomy nauki w przeciągu kilku tygodni?
✅ Jaką jedną rzecz robią inaczej osoby, które realnie osiągają poziom płynności w językach obcych?
✅ Jakie strategie psychologiczne sprawią, że będziesz w stanie błyskawicznie zapamiętać nawet bardzo trudne słowa (bez talentu do języków)?
✅ Na czym polega wielkie gramatyczne oszustwo, któremu wszyscy zostaliśmy poddani podczas nauki w szkole?
✅ Jak technologia (w tym AI) może pomóc Ci w nauce?
✅ Jak w sposób sprzeczny z logiką ćwiczyć komunikację w języku obcym, aby już po roku nauki osiągnąć poziom swobodnej komunikacji w rozmowach?

📆 KIEDY?

Widzimy się w środę, 5 lipca 2023, o godzinie 20:30.

📺 GDZIE?

Szkolenie będzie transmitowane na YouTube i możesz do niego trafić poprzez okienko zamieszczone na górze wpisu, więc polecam Ci wejść już teraz na stronę szkolenia i kliknąć przysisk „włącz powiadomienie o rozpoczęciu transmisji”. Natomiast tylko dla osób, które zapiszą się na szkolenie podając swojego maila, przygotowałem prezentację ze szkolenia w PDF, a także prezent w postaci mini eBooka z listą seriali do nauki języków w wielu różnych językach. 🎁 Aby otrzymać prezent oraz dodatkowe materiały po zakończeniu szkolenia, zapisz się korzystając z poniższego odnośnika. ⤵️

> PRZENIEŚ MNIE DO ZAPISÓW <<

Patryk Topoliński Językowa Siłka

👨🏻‍🏫 Prowadzący: Patryk Topoliński

Z wykształcenia jestem psychologiem i w mojej pracy i moich materiałach łączę doświadczenie osoby, która od ponad dekady uczy się języków samodzielnie z wiedzą psychologiczną opartą na badaniach naukowych. Osobiście wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Obecnie odkrywam świat za pomocą 11 języków. A są to: polski, angielski, hiszpański, portugalski (brazylijski), francuski, grecki, włoski, szwedzki, rosyjski, niemiecki, turecki.

Moją autorską metodę Język w Rok stworzyłem w taki sposób, aby była przyjazna osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w samodzielnej nauce języków. Metoda Język w Rok to przepis na naukę języka kroczek po kroczku, który Ty możesz dostosować do swoich potrzeb oraz do języka, którego się uczysz. Tworzę materiały, które mają umożliwić Ci samodzielną, skuteczną, przyjemną i kilka razy szybszą niż na tradycyjnych kursach naukę języka.

Pięknego dnia i owocnej nauki!
Patryk 👨🏻‍💻

Patryk Topoliński

Pomysłodawca i założyciel Językowej Siłki, wyzwania Język w Rok oraz Językowego Sklepu. Wierzę, że nauka języków może być przyjemnością. Jestem psychologiem i trenerem językowym oraz poliglotą. Wierzę, że każdy język jest kluczem do nowego świata i nowej rzeczywistości. „Żyjesz tyle razy, ile znasz języków”. Ja żyję 10 razy: po polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, włosku, grecku, francusku, szwedzku, rosyjsku i portugalsku (wariant brazylijski). Jestem autorem książek na temat samodzielnej nauki języków (ponad 4000 Czytelników), twórcą autorskiej metody i kursu online Język w Rok. Prowadziłem też wykłady na uczelniach (m.in. na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Warszawskim) oraz współpracowałem z przedsiębiorcami i sportowcami, pomagając im osiągać językowe cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dołącz do 28 000+ osób, które co środę otrzymują ode mnie newsletter z najlepszymi metodami nauki języków, które opracowuję jako mgr psycholog z doświadczeniem w samodzielnej nauce 11 języków. 📬 ⭐️ Praktyczna wiedza, co tydzień, prosto do Twojej skrzynki mailowej. ⭐️