...

Tajlandia

bez przewodnika

Dawid Zastrożny

W co wierzymy?

spokój

skupienie

zachwyt

zrozumienie

wrażliwość

Przewodniki przygotowują odbiorców tylko na zachwyt: „zaliczanie” w pędzie jak największej liczby„atrakcji”; część informacyjna jest zwykle podawana w formie „akademickiej” i od tego zachwytu oderwana; tak przygotowani podróżnicy mogą do końca nie rozumieć czego doświadczają i wrócić z bardzo powierzchownym oglądem. Tobie chcemy podpowiedzieć coś zupełnie innego…

Poznaj i zrozum
PRAWDZIWE
oblicze Tajlandii

Nasza misja

Żadnych tras, żadnych list „to musisz…”

Nic nie musisz.

To Twoja podróż!

Jedyny taki nie-przewodnik po Tajlandii! Poznaj i zrozum prawdziwą Tajlandię z tą niezwykłą publikacją. 

Autor, Dawid Zastrożny, ma ponad 16 lat doświadczenia z Tajlandią i językiem tajskim. Jeden z pierwszych tłumaczy języka tajskiego w Polsce. Przejechał Tajlandię wzdłuż i wszerz, Tajlandia to ojczyzna jego przyjaciół i kraj szczególnie bliski jego sercu. W tym czasie zdążył już sprzedawać lampy na tajskim targu i tłumaczyć tajskiego ambasadora.

Teraz z jego wiedzy i doświadczenia możesz skorzystać Ty, w ramach jedynej w swoim rodzaju publikacji Tajlandia bez przewodnika!

181-Szlaczek-1.png

Wygodna forma 
przyswajania wiedzy

czytaj na dowolnym urządzeniu,
gdzie chcesz i kiedy tylko masz ochotę!

eBook dostępny 
w 3 formatach:
PDF, ePUB, mobi

Dla kogo?

kim-jestesmy-800-x-1200-px.png

O autorze:

Dawid Zastrożny

Językoznawca i poliglota, tłumacz pisemny oraz ekspert w projektowaniu interakcji człowiek–komputer (UX). Jeden z pierwszych tłumaczy języka tajskiego w Polsce. Ma ponad 16 lat doświadczenia związanego z Tajlandią i językiem tajskim. Absolwent językoznawstwa i nauki o informacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Publikował na łamach magazynów „National Geographic Traveler” i „All Inclusive”. Redaktor działów poświęconych Tajlandii oraz Nowej Zelandii w portalu Językowa Siłka; prowadzi blogi krajoznawcze „Tajlandia bez przewodnika” i „Nowa Zelandia bez przewodnika”. Był tłumaczem ambasadora Królestwa Tajlandii i sprzedawał lampy na tajskim targu. Tajowie nadali mu tajskie imię: ดนู [da-nuu]. Miłośnik roślin, zwierząt oraz podróży.

Zagrajmy w otwarte karty...

Zajrzyjmy teraz do wnętrza książki!


Książka jest zwięzła i bogato ilustrowana. W sam raz do przeczytania w samolocie lub pod kocem z herbatą w dłoniach w spokojny wieczór. Ilustracje są utrzymane w ciepłej, minimalistycznej, orientalno-podróżniczej estetyce. 

Co znajdziesz w eBooku?

+ garść ciekawostek z książki

Kup teraz swój egzemplarz!

eBook zostanie wysłany automatycznie w ciągu kilku sekund!

Cena: 49 zł

Poznaj autora:

Kilka pytań technicznych:

Wydawnictwo Językowa Siłka, 2021

Patryk Topoliński Językowa Siłka

Jakie jest Twoje ulubione medium? Kliknij ikonkę i pozwól nam służyć Ci językową pomocą w Twojej ulubionej przestrzeni👇🏻

A może wolisz po prostu w każdą środę wieczorem otrzymać porcję wiedzy o metodach nauki prosto na swoją skrzynkę? 💌

Klikając "Zapisuję się", dołączysz do 30 000+ odbiorców maili ode mnie i będziesz otrzymywać bezpłatne materiały i wiadomości o metodach nauki języków, a raz na kilka tygodni również nowości z naszego sklepu. Szczegóły w Regulaminie newslettera.