Współpraca

Koniecznie dołącz do naszej wspaniałej grupy na Facebooku, w której znajdziesz całą masę inspiracji i mnóstwo pomocnych osób.

ZOSTAJĘ JĘZYKOWYM SIŁACZEM!


Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy z firmami, osobami prywatnymi, szkołami i organizacjami pozarządowymi. Jeśli masz dla nas intratną propozycję, wyślij maila na adres:

 

ciao@jezykowasilka.pl

Masz fioła na punkcie języków? Jesteś filologiem/kulturoznawcą i chcesz się dzielić z innymi swoją pasją? A może mieszkasz/mieszkałeś za granicą i doskonale poznałeś jakąś kulturę czy język, przesiąknąłeś innym światem i chciałbyś o tym opowiedzieć? Chcesz dołączyć do redakcji Językowej Siłki? Koniecznie odezwij się do nas na maila:

redakcja@jezykowasilka.pl

Napisz nam, kim jesteś, dlaczego chciałbyś do nas dołączyć, o czym chciałbyś pisać, oraz załącz fragment któregoś ze swoich tekstów. Jeśli do tej pory nie pisałeś na temat języków/kultur  śmiało wyślij tekst na inny temat, choćby o podróżach. Jeśli w ogóle nie pisałeś…? Napisz specjalnie dla nas tekst próbny. Prawa autorskie zostaną u Ciebie, a my nigdy nie wykorzystamy go bez twojej zgody na stronie.

Odezwij się do nas także, jeśli chcesz założyć językowego bloga i szukasz pomocy w tym zakresie. Być może będziemy mogli współpracować, tak jak wielu redaktorów naszego portalu, którzy prowadzą też swoje blogi. Jeśli szukasz firmy oferującej usługi hostingowe, polecamy serdecznie firmę opiekunbloga.pl. Korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Klikając w poniższy baner z kodem jezykowasilka, czeka na Ciebie 10% zniżki na hosting. Twoja strona zaś będzie piękna i profesjonalna. Powodzenia!