Współpraca

 

WSPÓŁPRACOWALIŚMY MIĘDZY INNYMI Z:

 

Jesteś przedstawicielem firmy, działającej w branży językowej, podróżniczej lub pokrewnych? Bardzo chętnie podejmiemy się współpracy! Jesteśmy zespołem kreatywnych osób, dlatego zakres możliwych kolaboracji jest naprawdę szeroki! Od recenzji narzędzi do nauki języków, poprzez bannery reklamowe na portalu, aż po wspólne akcje i konkursy. Mamy głowy pełne pomysłów, więc możesz nam też zostawić wolną rękę we współpracy, a my zadbamy o zorganizowanie jej tak, by maksymalnie zaangażować naszą społeczność.

Zaznaczamy jednak, że firmy, z którymi współpracujemy są przed podjęciem jakichkolwiek działań dokładnie przez nas sprawdzane pod kątem zgodności z naszą misją! Podejmujemy się współprac jedynie z podmiotami, które reprezentują te same wartości co my!

Tak, wystawiamy faktury. Jeśli chcesz poznać nasz cennik lub zadać inne pytanie dotyczące współpracy,  po prostu odezwij się do nas:

ciao@jezykowasilka.pl

A może organizujesz wydarzenie związane z językami? Napisz do nas, jeśli nas zaciekawi, obejmiemy je patronatem medialnym.

WYKŁADY/PRELEKCJE/SZKOLENIA:

Patryk Topoliński

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a co za tym idzie nie straszne nam szkolenie innych i dzielenie się naszą wiedzą!

Organizujesz wydarzenie, na które chcesz zaprosić kogoś z nas? Odezwij się na maila bezpośrednio do osoby, którą chcesz zaprosić (kontakty znajdziesz w zakładce “Kim Jesteśmy?”) lub napisz do nas na adres:

ciao@jezykowasilka.pl

Mamy też spore doświadczenie w organizowaniu eventów. Niektórzy z nas mają na swoim koncie organizację wydarzeń, w których wzięło udział wiele tysięcy osób! Jako Językowa Siłka organizowaliśmy też spotkania językowe w Warszawie, Gdańsku oraz w Krakowie, na których regularnie pojawiało się kilkadziesiąt osób, które rozmawiały ze sobą we wszystkich językach tego świata.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY:

RECENZJA TUTLO: “Angielski z native speakerami”

CHARYTATYWNA WSPÓŁPRACA Z FISZKI.PL

RECENZJA TALKERSI: “O szkole angielskiego, która… nie jest szkołą”

NASI AUTORZY (KLIKNIJ W ZDJĘCIE I PRZEJDŹ DO ZAKŁADKI “KIM JESTEŚMY”)

Kochasz języki tak samo jak my? Jesteś filologiem/kulturoznawcą i chcesz się dzielić z innymi swoją pasją? A może mieszkasz za granicą i doskonale znasz jakąś kulturę czy język, inny sposób postrzegania świata? Chcesz dołączyć do redakcji Językowej Siłki i o tym opowiedzieć? Koniecznie odezwij się do nas na maila:

redakcja@jezykowasilka.pl

Napisz nam, kim jesteś, dlaczego chcesz do nas dołączyć, o czym chcesz pisać, oraz załącz fragment któregoś ze swoich tekstów. Jeśli do tej pory nie pisałeś/aś na temat języków i kultur świata  śmiało wyślij tekst na inny temat, choćby o podróżach. Jeśli w ogóle nie masz w tej kwestii doświadczenia…? Napisz specjalnie dla nas tekst próbny. Prawa autorskie zostaną u Ciebie, a my nigdy nie wykorzystamy go bez twojej zgody na stronie.

Odezwij się do nas także, jeśli chcesz założyć językowego bloga i szukasz pomocy w tym zakresie. Być może będziemy mogli współpracować, tak jak wielu redaktorów naszego portalu, którzy prowadzą też swoje blogi.

POWIĄZANE PROJEKTY:

 

HOSTING

Jeśli szukasz firmy oferującej usługi hostingowe, polecamy serdecznie firmę opiekunbloga.pl. Korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Klikając w poniższy baner z kodem jezykowasilka, czeka na Ciebie 10% zniżki na hosting. Twoja strona zaś będzie piękna i profesjonalna. Powodzenia!