Kontakt & Współpraca

 

WSPÓŁPRACOWALIŚMY MIĘDZY INNYMI Z:

 

Jesteś przedstawicielem firmy, działającej w branży językowej, podróżniczej lub pokrewnych? Bardzo chętnie podejmiemy się współpracy! Jesteśmy zespołem kreatywnych osób, dlatego zakres możliwych projektów jest naprawdę szeroki! Od recenzji narzędzi do nauki języków, poprzez bannery reklamowe na portalu, aż po wspólne akcje i konkursy. Sami najlepiej znamy naszą społeczność i mamy głowy pełne pomysłów, więc najbardziej odpowiada nam współpraca, w której możemy uruchomić pokłady naszej kreatywności!

Zaznaczamy, że współpracujemy tylko z firmami, które podzielają nasze wartości i naszą misję!

Tak, wystawiamy faktury. Jeśli chcesz poznać nasz cennik, aktualne zasięgi lub zadać inne pytanie dotyczące współpracy, po prostu odezwij się do nas:

ciao@jezykowasilka.pl

A może organizujesz wydarzenie związane z językami? Napisz do nas, jeśli nas zaciekawi, obejmiemy je patronatem medialnym.

 

WYKŁADY/PRELEKCJE/SZKOLENIA:

 

Patryk Topoliński

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a co za tym idzie nie straszne nam szkolenie innych i dzielenie się naszą wiedzą!

Organizujesz wydarzenie, na które chcesz zaprosić kogoś z nas? Odezwij się na maila bezpośrednio do osoby, którą chcesz zaprosić (kontakty znajdziesz w zakładce „Kim Jesteśmy?”) lub napisz na adres:

ciao@jezykowasilka.pl

Mamy też spore doświadczenie w organizowaniu eventów. Niektórzy z nas mają na swoim koncie organizację wydarzeń, w których wzięło udział wiele tysięcy osób! Organizowaliśmy też spotkania w Warszawie, Gdańsku i Krakowie, gdzie kilkudziesięciu Językowych Siłaczy regularnie rozmawiało ze sobą we wszystkich językach świata

Spotkanie Językowej Siłki w Warszawie

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

CHARYTATYWNA WSPÓŁPRACA Z FISZKI.PL

RECENZJA TALKERSI: „O szkole angielskiego, która… nie jest szkołą”

 

NASI AUTORZY

 

Kliknij w zdjęcie i dowiedz się kim jesteśmy!

 

POWIĄZANE PROJEKTY:

 

HOSTING

Jeśli szukasz firmy oferującej usługi hostingowe, polecamy serdecznie opiekunbloga.pl. Korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Klikając w poniższy baner z kodem jezykowasilka, czeka na Ciebie 10% zniżki na hosting. Twoja strona zaś będzie piękna i profesjonalna. Powodzenia!