czy zwierzęta rozmawiają

Czy zwierzęta rozmawiają? Odkryj tajemnice zwierząt

Zapraszam Was na podróż po językowym królestwie zwierząt! Przyjrzymy się, jak imprezują pszczoły, poczujemy zapach mrówczych autostrad, a nawet zanurzymy się pod wodę i posłuchamy tajemniczych podmorskich pieśni, które skradły już niejedno serce. A zatem… ahoj przygodo!

jak nauczyć się niemieckiego

Zanurz się w niemieckim: Das ist gut!

Pokażę Ci, gdzie szukać materiałów do zanurzenia się w niemieckim brzmieniu i niemieckiej kulturze. Sprawdź, co nie może Cię ominąć po niemieckiej stronie internetu.

jak wykorzystać piosenki do nauki

Jak wykorzystać piosenki do nauki?

Czy jesteś osobą, która nie wychodzi z domu bez słuchawek? A może jesteś typem osoby, która w porannym korku robi codzienny przegląd nowej muzy? Jeśli chociaż na jedno z tych…

jak się witać po maltańsku

Jak się przywitać po maltańsku?

Wybierasz się na Maltę? A czy wiesz już, jak się przywitać po maltańsku? Jeśli nie, to nic straconego, bo w tym w artykule znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

dlaczego skandynawowie tak świetnie mówią po angielsku, skandynawia angielski, metoda skandynawska

Dlaczego Skandynawowie tak świetnie mówią po angielsku? 5 LEKCJI

Jak to jest, że kiedy udajesz się w podróż do Sztokholmu, Bergen, czy jak ja ostatnio – Kopenhagi – większość mieszkańców mówi po angielsku tak dobrze, jak gdyby każdy z nich miał drugie anglojęzyczne imię i drugą anglojęzyczną duszę? Przed Tobą 5 lekcji od Skandynawów!

Latest Posts

✅ ZAPISY NA KURS MOJEJ AUTORSKIEJ METODY JĘZYK W ROK | Sprawdź szczegóły teraz! ⭐️